Povezane vesti

"Novosti" saznaju: Obrt u istrazi ubistva Marka Đurića (28) iz Grabovca, sestrić vlasnika kafane priznao: Ja sam gurnuo…

"Novosti" saznaju: Obrt u istrazi ubistva Marka Đurića (28) iz Grabovca, sestrić vlasnika kafane priznao: Ja sam gurnuo…

Večernje novosti 18.05.2020
Milan Radu priznao delo, a njegove reči su potvridli Dominik Dimić i Andrijano Đorđević. VIDEO sam gužvu na terasi kafane. Bio je opšti metež.Izleteo sam i gurnuo tog mladića! Ovo je, kako saznaju "Novosti", izjavio Milan Radu (30),koji je na… »
Obrt na saslušanju povodom ubistva u Trsteniku: Radnik obezbeđenja priznao: "Ja sam gurnuo Marka!"

Obrt na saslušanju povodom ubistva u Trsteniku: Radnik obezbeđenja priznao: "Ja sam gurnuo Marka!"

Blic 18.05.2020
Na saslušanju u Višem tužilaštvu u Kruševcu, jedan od privedenih Milan R. priznao je da je u noći između subote i nedelje, ispred kafane u naselju Grabovac u Trsteniku, gurnuo Marka Đurića. Sva četvorica privedenih, nakon što je nastradao Marko… »
Obrt u slučaju ubistva Marka iz Trstenika

Obrt u slučaju ubistva Marka iz Trstenika

Nova 18.05.2020
Tragedija koja se desila u kafani „Dominik i Mirjana“ u selu Grabovac, u noći između subote i nedelje u kojoj je stradao Marko Đurić dobila je potpuno drugi tok. Odmah nakon ubistva, uhapšene su četiri osobe. Među uhapšenima je i vlasnik… »
Majka ubijenog Marka iz Trstenika otkrila: Moj sin je stradao u ukletoj kafani, evo šta se tu desilo pre 20 godina

Majka ubijenog Marka iz Trstenika otkrila: Moj sin je stradao u ukletoj kafani, evo šta se tu desilo pre 20 godina

Kurir 18.05.2020
Ružica Đurić, majka Marka koji je ubijen u nedelju pola sata posle ponoći u lokalu u Grabovcu kod Trstenika, kaže za Kurir da je njen sin stradao u ukletoj kafani. - Čula sam se s Markom telefonom kada se vraćao s posla. Rekao je da je svratio u tu… »
Detalji zločina kod Trstenika: Ubio mladića zbog pesme

Detalji zločina kod Trstenika: Ubio mladića zbog pesme

Nova 18.05.2020
Policija je uhapsila Dominika D. (51) i još tri muškarca koji se sumnjiče da su tokom vikenda učestvovali u tuči u kojoj je ubijen Marko Đurić (28) iz Prnjavora, a prema pisanju medija, sumnja se da je mladić kobne večeri ubijen zbog svađe oko… »
“Umesto sina, ujutro sam videla policiju. Došli su da mi saopšte da je mrtav”: Potresna ispovest majke ubijenog Marka…

“Umesto sina, ujutro sam videla policiju. Došli su da mi saopšte da je mrtav”: Potresna ispovest majke ubijenog Marka…

Večernje novosti 18.05.2020
Javio se, a ja sam mu poručila da brzo dođe kući - svedoči uplakana Ružica. Dominik Dimić, Andrijano Đorđević, Milan Rado i Goran Krstić u pritvoru. POSLEDNjI put sam ga čula oko pola 11 uveče, rekao je da je u kafani kod manastira… »
Užasno! Mladić ubijen zbog svađe oko pesme: Vlasnik uklete kafane bacio ga sa terase?

Užasno! Mladić ubijen zbog svađe oko pesme: Vlasnik uklete kafane bacio ga sa terase?

Kurir 18.05.2020
Tragedija: Marko Đurić (28) ostao na mestu mrtav posle tuče, gazda Dominik D. i trojica članova obezbeđenja uhapšeni zbog sumnje da su ga izgurali niz stepenice, gde je pao i udario glavom o beton. Marko Đurić (28) iz Prnjavora kod Trstenika… »
Zločin u selu kod Trstenika neće biti kvalifikovan kao teško ubistvo? Marka usmrtio nezgodan pad na beton

Zločin u selu kod Trstenika neće biti kvalifikovan kao teško ubistvo? Marka usmrtio nezgodan pad na beton

Kurir 18.05.2020
Na kolike kazne će biti osuđeni vinovnici ovog tragičnog incidenta, zavisi od toga kako će biti kvalifikovano krivično delo, ali po svemu sudeći, vrlo je moguće da će se ispostaviti da je po nesrećnog Đurića koban bio upravo nezgodan udarac o… »

Vesti dana »