Povezane vesti

Sramna odbrana ubice: Predrag Gnjidić presudio supruzi Branislavi, a sad žali: "Ostao sam bez najvoljenije žene..."

Sramna odbrana ubice: Predrag Gnjidić presudio supruzi Branislavi, a sad žali: "Ostao sam bez najvoljenije žene..."

Blic 18.05.2020
Predrag Gnjidić, uhapšen zbog sumnje da je ubio svoju suprugu Branislavu (49) i Miroslava Bojića (56) sa kojim je njegova supruga bila u tajnoj vezi, saslušan je u nedelju u Višem tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici, gde je izneo sramnu odbranu sve… »
Branislava sahranjena u Erdeviku, Miroslav u Moroviću

Branislava sahranjena u Erdeviku, Miroslav u Moroviću

Dnevnik 18.05.2020
Više stotina ljudi ispratilo je na groblju u Erdeviku, kod Šida, na večni počinak Branislavu Gnjidić (49), direktorku OŠ „Sava Šumanović” u tom selu, koju je u petak na radnom mestu hicima iz automatskog oružja usmrtio, kako se sumnja, suprug… »
Dvostruki ubica iz erdevika šokirao izjavom na saslušanju: Do srede sam imao najbolju ženu, a onda se desilo ovo

Dvostruki ubica iz erdevika šokirao izjavom na saslušanju: Do srede sam imao najbolju ženu, a onda se desilo ovo

Kurir 18.05.2020
Imao sam najbolju ženu, voleo sam je najviše na svetu, a onda mi je priznala da je bila neverna. Pao mi je mrak na oči, morao sam da je ubijem, kazao je na saslušanju u tužilaštvu Predrag G, (53) iz Šida. On je osumnjičen da je u petak u OŠ "Sava… »

Vesti dana »