Povezane vesti
Objavljene cene testiranja na novi koronavirus
N1 Info 18.05.2020
Pojedini zavodi za javno zdravlje u Srbiji objavili su cenovnike za testiranje na koronavirus na lični zahtev, a cene variraju od 6.000 dinara do više od 8.000. Zavod za javno zdravlje Pančevo od danas je počeo uzorkovanje za kovid-19 testiranje, a cena… »
Testiranje na koronu: U Pančevu 8.225, u Vranju 6.000 dinara
Nova 18.05.2020
Zavod za javno zdravlje Pančevo objavio je danas da počinje sa testiranjem na koronavirus kod ljudi koji ne ispunjavaju indikacije za testiranje o trošku države i da će ta usluga koštati 8.225 dinara, dok će za istu uslugu u Vranju građani platiti 6.000… »
"Blic" otkriva: Test na koronu košta 8.225 dinara Cena obuhvata uzorkovanje, testiranje i sertifikat, postoji par uslova
Blic 18.05.2020
Koliko će koštati testiranje na korona virus u Srbiji? Prvo se spominjala cifra od 6.000 dinara, zatim od 70 evra, odnosno 7.200 dinara, zavisno da li se naplaćuje uzorkovanje ili ne. Međutim, prvi su zvanično sa kompletnom cenom testiranja izašli iz… »
Vesti dana »
Ministarka energetike: Naftne kompanije tri puta povećale uvoz derivata
Biznis.rs pre 43 minutajoš 37 povezanih
Od Zrenjaninca oduzeto 10,15 grama marihuane, nakon saslušanja mu određen pritvor
Zrenjaninski pre 1 satjoš 29 povezanih
Poznato kada će padati sneg: Oglasio se RHMZ, već pljušti ledena kiša, pogledajte radarske snimke (Foto)
Mondo pre 13 minutajoš 64 povezane





