Povezane vesti

Zvezda Premijer lige odbija da igra - Dini: Izgubio sam oca, dedu, pradedu, ne želim još nekoga, to mi je puno važnije od…

Zvezda Premijer lige odbija da igra - Dini: Izgubio sam oca, dedu, pradedu, ne želim još nekoga, to mi je puno važnije od…

Sportski žurnal 19.05.2020
Posle SAD, Velika Britanija je najteže pogođena zemlja korona virusom. Danas se vraća Premijer liga, za početak s treninzima, a prvi mečevi predviđeni su za 12. jun. Ipak, pitanje je na koga će klubovi moći da računaju. Pojedini igrači istakli… »
Zar treba da zarazim sina? Izgubio sam već mnogo ljudi do kojih mi je stalo

Zar treba da zarazim sina? Izgubio sam već mnogo ljudi do kojih mi je stalo

Mozzart sport 19.05.2020
Troj Dini žestoko protiv nastavka Premijer lige. Premijer liga nikako da usaglasi datum nastavka sa merama Vlade. Sigurno je da najatraktivnija liga na svetu neće početi pre 12. juna. Situacija na Ostrvu je poprilično teška, i Engleska je jedno od… »
Kapiten Votforda ne želi da trenira: Izgubio sam oca i dve bake, a kod kuće imam bebu koja ima problem sa disanjem

Kapiten Votforda ne želi da trenira: Izgubio sam oca i dve bake, a kod kuće imam bebu koja ima problem sa disanjem

Večernje novosti 19.05.2020
Zdravlje je važnije od nekoliko hiljada bilo kojih novčanica u džepu, rekao je kapiten premijerligaša. Klubovi Premijer lige dobili su dozvolu da počnu sa treninzima, ali nisu svi igrači spremni na takvu akciju jer kod njih postoji strah od zaraze… »
Napadač odbija povratak: Neću da donesem virus u kuću!

Napadač odbija povratak: Neću da donesem virus u kuću!

Nova 19.05.2020
Premijerligaški klubovi bi u utorak trebalo da nastave sa treninzima, ali je glas protiv toga podigao fudbaler Votforda Troj Dini. Prvi napadač te ekipe je rekao da ne želi da se javi na trening. “Dovoljno je da samo jedan od nas bude zaražen. Ja ne… »

Vesti dana »