Povezane vesti

“Mnogi poznanici su mrtvi, više od 20 rođaka bilo ugroženo”

“Mnogi poznanici su mrtvi, više od 20 rođaka bilo ugroženo”

Nova 19.05.2020
Ruski MMA borac Habib Nurmagomedov apelovao je na stanovnike rodnog Dagestana da poštuju pravila o izolaciji, jer je njegov otac na respiratoru zbog koronavirusa. “Veoma je teška situacija. Lično, imam više od 20 rođaka koji su bili na intenzivnoj… »
Habib Nurmagomedov se moli za očevo zdravlje: Virusom korona zaraženo je više od 20 mojih rođaka, a neki su i preminuli…

Habib Nurmagomedov se moli za očevo zdravlje: Virusom korona zaraženo je više od 20 mojih rođaka, a neki su i preminuli…

Večernje novosti 19.05.2020
Niko u mom okruženju se ne snalazi dobro sa ovom bolešću, rekao je UFC borac. Neporaženi šampion UFC u lakoj kategoriji Habib Nurmagomedov suočava se sa teškom situacijom u porodici i posledicama virusa korona koje pogađaju njegove najmilije. Ovaj… »
Drama u Habibovoj familiji: Korona nas "kosi", molim se Alahu za oca

Drama u Habibovoj familiji: Korona nas "kosi", molim se Alahu za oca

Mondo 19.05.2020
Otac čuvenog UFC borca u teškom zdravstvenom stanju zbog korona virusa. U njegovoj famili ima umrlih od ove zarazne bolesti. Otac čuvenog UFC borca u teškom zdravstvenom stanju zbog korona virusa. U njegovoj famili ima umrlih od ove zarazne bolesti… »
Neporaženi UFC šampion u suzama: Korona je ocu prešla na srce, molimo Alaha da na ga vrati (VIDEO)

Neporaženi UFC šampion u suzama: Korona je ocu prešla na srce, molimo Alaha da na ga vrati (VIDEO)

Vesti online 19.05.2020
UFC borac u lakoj kategoriji Habib Nurmagomedov prolazi kroz najgori period u životu jer mu je otac oboleo od koronavirusa. Naime, njegov otac, koji je neporaženom UFC šampionu glavni uzor u životu, trenutno je u kritičnom stanju a virus je prešao… »
Habib na ivici suza: Ocu je korona prešla na srce, molimo Alaha da ga vrati, ima mrtvih u porodici

Habib na ivici suza: Ocu je korona prešla na srce, molimo Alaha da ga vrati, ima mrtvih u porodici

Telegraf 19.05.2020
Borac iz Dagestana otkrio tešku situaciju sa kojom se suočava njegova porodica u kojoj bilo više od 20 zaraženih. Neporaženi šampion UFC-a u lakoj kategoriji Habib Nurmagomedov preživljava najveću dramu u svom životu. Kako je saopštio u kasnom… »

Vesti dana »