Povezane vesti

Novak da igra za reprezentaciju Monaka? "To sam čuo od njega lično!"

Novak da igra za reprezentaciju Monaka? "To sam čuo od njega lično!"

Mondo 19.05.2020
Francuz tvrdi da je to čuo lično od najboljeg igrača na svetu. Uzalud se nada... Francuz tvrdi da je to čuo lično od najboljeg igrača na svetu. Uzalud se nada... Novak Đoković je više od decenije lider Dejvis kup reprezentacije Srbije, sa njom je… »
Pogrešno protumačeno - Novak rekao da bi igrao za drugu reprezentaciju?

Pogrešno protumačeno - Novak rekao da bi igrao za drugu reprezentaciju?

Sportske.net 19.05.2020
Neverovatna izjava dolazi iz Monte Karla. Nekadašnji francuski teniser Benžamen Balere je otkrio šta mu je Novak Đoković govorio svojevremeno. Istakao je to za francuski "L'ekip". "Novak mi je lično rekao da bi se pridružio našem Dejvis kup timu… »
Šokantna izjava prodrmala svet! Novak Đoković želi da igra za reprezentaciju Monaka!

Šokantna izjava prodrmala svet! Novak Đoković želi da igra za reprezentaciju Monaka!

Sportal blic 19.05.2020
Promena nacionalnog dresa se ne viđa često u tenisu, ali ipak... Benžamen Balere, bivši teniser iz Monaka, otkrio je nešto što je protreslo sve ljubitelje tenisa. mu je rekao da bi voleo da igra za tenisku reprezentaciju Monaka! Naime, ovu šokantnu… »
Teniska transfer bomba: ‘Đoković mi je lično rekao je hteo da igra za Dejvis kup selekciju Monaka’

Teniska transfer bomba: ‘Đoković mi je lično rekao je hteo da igra za Dejvis kup selekciju Monaka’

Hot sport 19.05.2020
Trenutno najbolji teniser sveta svojevremeno je mogao da nosi drugi ‘dres’, tako bar tvrdi teniser iz Monaka. Nekadašnji teniser iz Monaka Bendžamen Balere otkrio je da mu je Novak Đoković rekao da bi zaigrao za selekciju Monaka. Upravo ta… »
“Novak je rekao da bi se pridružio Dejvis kup timu Monaka”

“Novak je rekao da bi se pridružio Dejvis kup timu Monaka”

Nova 19.05.2020
Bivši teniser iz Monaka Benžamen Balere je rekao da mu je Novak Đoković lično rekao da bi se pridružio za Dejvis kup reprezentaciji te države. Najbolji igrač sveta ima prebivalište u Kneževini od 2007. godine i aktivan je u tamošnjem životu… »

Vesti dana »