Povezane vesti
Istupili iz PEN-a zbog „grube” izjave o Blajburgu
Politika 19.05.2020
SARAJEVO - Zbog stava P.E.N. Centra BiH o Blajburgu objavljenog 9. maja, književnici Ivan Lovrenović, Željko Ivanković, Miljenko Jergović i Ivica Đikić istupili su iz članstva centra. U pismu P.E.N. Centra BiH, koje je zasmetalo četvorici književnika… »
Četiri pisca istupaju iz PEN Centra BiH zbog pisma protiv mise za Bleiburg
Slobodna Evropa 19.05.2020
Miljenko Jergović, Ivan Lovrenović, Željko Ivanković i Ivica Đikić, članovi PEN centra u Bosni i Hercegovini (BiH), napustili su tu organizaciju ili su podnijeli ostavke u njoj zbog pisma kojim su se drugi članovi usprotivili misi za Bleiburg u Sarajevu… »
Četvorica književnika istupila iz PEN centra BiH zbog blajburške mise u Sarajevu
N1 Info 19.05.2020
Književnici Miljenko Jergović, Ivan Lovrenović, Ivica Djikić i Željko Ivanković odlučili su da istupe iz članstva PEN centra BiH, nezadovoljni načinom na koji je udruženje reagovalo na blajburšku misu u Sarajevu. Kako prenosi Hina, prethodno su 42 člana… »
Vesti dana »
Protest u Nišu zbog oduzimanja dozvole za rad departmanima Filozofskog fakulteta
Beta pre 2 satajoš 18 povezanih
Vens: Vašington nije pristao da prekid vatre uključuje i Liban, reč je o nesporazumu
Euronews pre 45 minutajoš 67 povezanih
I ovo će se lane zvati: Studenti u blokadi se oprostili od Duška Vujoševića
Danas pre 7 satijoš 10 povezanih
Meteorolog otkrio kakvo vreme će biti za Vaskrs: Spremite se za velike promene na najveći praznik
Mondo pre 3 satajoš 44 povezane
Kalibaf: Pregovori besmisleni, prekršene tri klauzule i pre nego što su počeli
Politika pre 45 minutajoš 29 povezanih



