Povezane vesti
Novosadski sud doneo presudu: Banka mora dužniku da vrati 2,45 miliona dinara
Radio 021 20.05.2020
Doneta je prva prvostepena presuda kojom je odlučeno da su odredbe ugovora o stambenim kreditima indeksiranim u švajcarskim francima ništavne. Kako navodi organizacija Efektiva, a prenosi Insajder, Osnovni sud u Novom Sadu doneo je presudu koja se u… »
Prva presuda za ništavost valutne klauzule u 'švajcarcima'
Nova ekonomija 20.05.2020
Osnovni sud u Novom Sadu je prvostepenom presudom ugovor o hipotekarnom stambanom kreditu indeksiran u švajcarskim francima oglasio ništavim. Ovo je prva takva presuda valutne klauzule u "švajcarcima" doneta nakon stava Vrhovnog suda od prošle godine… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za 15. septembar: Posle oblaka stiže razvedravanje
Glas juga pre 1 satjoš 4 povezane

Beograd u znaku Srpskih zastava: Dan srpskog jedinstva biće obeležen i u rodnom gradu najpoznatijeg Solunca, Dragutina Matića (foto)
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Pro-palestinske demonstracije u Madridu skratile biciklističku trku Vuelta kroz Španiju, Izrael ljut
Beta pre 5 satijoš 3 povezane