Povezane vesti

Nova.rs: Jerkov na saslušanju

Nova.rs: Jerkov na saslušanju

N1 Info 20.05.2020
Narodna poslanica i potpredsednica Demokratske stranke Aleksandra Jerkov biće saslušana sutra u policiji, po krivičnoj prijavi koju je predsednik DS Zoran Lutovac protiv nje podneo zbog navodnog falsifikovanja, saznaje Nova.rs. Jerkov je ranije rekla… »
Rakić: Jerkov nije nikakva žrtva

Rakić: Jerkov nije nikakva žrtva

Nova 20.05.2020
Potpredsednica Demokratske stranke Dragana Rakić izjavila je da Aleksandra Jerkov, koja će sutra biti saslušana u policiji jer je protiv nje podneta krivična prijava zbog navodnog falsifikovanja potpisa, nije nikakva žrtva i da ona samo pokušava da… »
Policija proverava navode DS-a o falsifikovanju potpisa, Jerkov potvrdila da je dobila poziv

Policija proverava navode DS-a o falsifikovanju potpisa, Jerkov potvrdila da je dobila poziv

RTS 20.05.2020
Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu dalo je nalog policiji da proveri navode iz krivične prijave koju je 15. maja Demokratska stranka podnela protiv Aleksandre Jerkov i još nekoliko članova te stranke zbog sumnje da su falsifikovali potpise… »
Jerkov: Roditelji su mi zabrinuti zbog Lutovca, a ne Šešelja

Jerkov: Roditelji su mi zabrinuti zbog Lutovca, a ne Šešelja

Nova 20.05.2020
Potpredsednica DS-a Aleksandra Jerkov, koja će sutra biti saslušana u policiji, navodi za Nova.rs da je i dalje u neverici zbog krivične prijave koja je zbog navodnog falsifikovanja potpisa podneta protiv nje. “Za 18 godina bavljenja politikom… »
Saznajemo: Jerkov sutra u policiji

Saznajemo: Jerkov sutra u policiji

Nova 20.05.2020
Aleksandra Jerkov, narodna poslanica i potpredsednica Demokratske stranke, biće saslušana sutra u policiji po krivičnoj prijavi koju je predsednik DS Zoran Lutovac protiv nje podneo zbog falsifikovanja, saznaje Nova.rs. Jerkov je ranije rekla za naš… »
Nemam od čega da bežim: Jerkov potvrdila da sutra ide na saslušanje u policiju

Nemam od čega da bežim: Jerkov potvrdila da sutra ide na saslušanje u policiju

Blic 20.05.2020
Potpredsednica Demokratske stranke Aleksandra Jerkov potvrdila je danas da je dobila poziv za saslušanje povodom krivične prijave koju je protiv nje zbog falsifikovanja podneo predsednik stranke Zoran Lutovac. - Upravo sam dobila poziv i dogovorila sa… »
Jerkov za "Novosti" uoči saslušanja u policiji: Ispada da je misliti svojom glavom najveće krivično delo u DS!

Jerkov za "Novosti" uoči saslušanja u policiji: Ispada da je misliti svojom glavom najveće krivično delo u DS!

Večernje novosti 20.05.2020
Zvali su me iz policije da dam izjavu. Nemam šta da krijem, čega da se stidim i da se brinem - kaže potpredsednica Demokratske strnake Aleksandra Jerkov. POTPREDSEDNICA Demokratske stranke Aleksandra Jerkov potvrdila je za "Novosti" da će sutra biti… »
U naredna dva dana: Poslanica Aleksandra Jerkov ide na saslušanje po prijavi Zoran Lutovca

U naredna dva dana: Poslanica Aleksandra Jerkov ide na saslušanje po prijavi Zoran Lutovca

Srbija danas 20.05.2020
Poslanica i potpredsednica DS Aleksandra Jerkov biće saslušana po krivičnoj prijavi koju je zbog falsifikovanja protiv nje podneo predsednik DS Zoran Lutovac. Prema nezvaničnim informacijama, policija će u narednih 48 sati saslušati Jerkov i… »
"Ne znam zašto me Lutovac smatra kriminalcem" Jerkov: Očekuju da klimam glavom dok stranka nestaje...

"Ne znam zašto me Lutovac smatra kriminalcem" Jerkov: Očekuju da klimam glavom dok stranka nestaje...

Press 20.05.2020
Predsednik DS Zoran Lutovac podneo je krivičnu prijavu protiv potpredsednice DS Aleksandre Jerkov i još dva člana Glavnog odbora stranke zbog falsifikata?! U pismu stranačkim kolegama Jerkov kaže da teško razume razloge zbog kojih je predsednik… »
Lutovac izbacuje "neposlušne", Jerkovljeva šokirana prijavom

Lutovac izbacuje "neposlušne", Jerkovljeva šokirana prijavom

Večernje novosti 20.05.2020
Lider demokrata nastavlja obračun sa funkcionerima koji mu se suprotstavljaju. POSLE podnošenja krivičnih prijava protiv pojedinih funkcionera Demokratske stranke, sledeći korak lidera demokrata Zorana Lutovca u obračunavanju sa "neposlušnima" mogao… »
Aleksandra Jerkov: Neću mirno da gledam lagani nestanak DS

Aleksandra Jerkov: Neću mirno da gledam lagani nestanak DS

Danas 20.05.2020
Potpredsednica Demokratske stranke govori za Danas o unutarstranačkim napetostima Šokirana sam krivičnom prijavom koju je Zoran Lutovac podneo protiv mene, Predraga Spasojevića i Dejana Babrogića, kaže za Danas Aleksandra Jerkov, potpredsednica… »

Vesti dana »