Povezane vesti

Obradović i Kostić prekinuli štrajk glađu

Obradović i Kostić prekinuli štrajk glađu

Politika 20.05.2020
Lider Dveri Boško Obradović saopštio je danas da prekida štrajk glađu, navodeći da su on i Ivan Kostić ispunili svoj cilj, jer su ukazali na nedemokratsko stanje u Srbiji, prenela je Beta. On je posle 11 dana štrajka glađu naveo da će posle… »
Poslanici Dveri prekinuli štrajk glađu

Poslanici Dveri prekinuli štrajk glađu

Glas Amerike 20.05.2020
BEOGRAD — Poslanici Dveri Boško Obradović i Ivan Kostić prekinuli su štrajk glađu posle konsultacija sa lekarima i stranačkim kolegama. Obradović je rekao da su se Kostić i on odlučili da štrajk prekinu na "jedan dostojanstven način, kako su… »
Boško Obradović prekinuo štrajk glađu ispred Skupštine Srbije

Boško Obradović prekinuo štrajk glađu ispred Skupštine Srbije

Slobodna Evropa 20.05.2020
Lider opozicionih Dveri Boško Obradović saopštio je u sredu (20. maja) da prekida štrajk gladju, navodeći da su on i Ivan Kostić ispunili svoj cilj, jer su ukazali na nedemokratsko stanje u Srbiji. Obradović i poslanik i funkcioner Dveri Ivan… »
Boško Obradović prekinuo štrajk glađu

Boško Obradović prekinuo štrajk glađu

Srbija danas 20.05.2020
Nakon konsultacija doneo odluku. Boško Obradović, lider Dveri, prekida štrajk glađu, javio je RTS. Lider Dveri Boško Obradović je saopštio da je nakon konsultacija sa narodnim poslanicima doktorom Draganom Vesovićem i Marijom Janjušević… »
Obradović i Kostić prekinuli štrajk glađu: Razotkrili smo politički sistem

Obradović i Kostić prekinuli štrajk glađu: Razotkrili smo politički sistem

Insajder 20.05.2020
Poslanici Dveri Boško Obradović i Ivan Kostić, jedan jedanaestog a drugi devetog dana, prekinuli su štrajk glađu ispred Skupštine Srbije. Obradović je u obraćanju novinarima naveo da je uspeo da skrene pažnju javnosti na nedemokratičnost vlasti… »
Boško Obradović prekinuo štrajk glađu

Boško Obradović prekinuo štrajk glađu

Glas Zapadne Srbije 20.05.2020
Boško Obradović, lider Dveri, prekida štrajk glađu, javio je RTS. Obradović je, inače, bio u štrajku glađu 11. dana, a ovakvu mogućnost najavio je ranije danas u izjavi za N1. „Imajući u vidu o kakvoj se prirodi vlasti radi, slaba je vajda da… »
Obradović: Porodica presudila u odluci o prekidu štrajka glađu

Obradović: Porodica presudila u odluci o prekidu štrajka glađu

N1 Info 20.05.2020
Lider Dveri Boško Obradović izjavio je za N1 da je razlog za odluku o prekidu štrajka glađu bio glas članova njegove porodice. "Jedno je kada se lično žrtvujete, drugo je kada nekome bliskom nanosite bol i ugrožavate njegovo zdravlje. Onda je to… »
Boško Obradović odgovarao na pitanja građana na Fejsbuku

Boško Obradović odgovarao na pitanja građana na Fejsbuku

Danas 20.05.2020
Intervju na mreži ispred skupštine Narodni poslanik i lider Dveri Boško Obradović, koji je prekinuo štrajk glađu posle 11 dana ispred Skupštine Srbije, odgovarao je na pitanja građana na Fejsbuk stranici Danasa, u okviru rubrike Intervju na… »
Obradović: Prekidam štrajk glađu; Mihajlović: Dobro što je prekinut post, sad istraga

Obradović: Prekidam štrajk glađu; Mihajlović: Dobro što je prekinut post, sad istraga

RTV 20.05.2020
BEOGRAD - Narodni poslanici Pokreta Dveri Boško Obradović i Ivan Kostić odlučili su danas da prekinu štrajk glađu, a Obradović je izjavio da je uveren da su učinili sve da skrenu domaću i međunarodnu pažnju na nedemokratski karakter aktuelne… »
Boško Obradović prekinuo štrajk glađu (video)

Boško Obradović prekinuo štrajk glađu (video)

Blic 20.05.2020
Boško Obradović, lider Dveri, prekida štrajk glađu, javio je RTS. Obradović je, inače, bio u štrajku glađu 11. dana, a ovakvu mogućnost najavio je ranije danas u izjavi za N1. - Imajući u vidu o kakvoj se prirodi vlasti radi, slaba je vajda da… »
Vučić o Obradoviću: Moj život je satkan od poraza, a njima čestitam na velikim pobedama

Vučić o Obradoviću: Moj život je satkan od poraza, a njima čestitam na velikim pobedama

Blic 20.05.2020
- Mali sam ja čovek da bih razumeo sve njihove pobede. Moj život je satkan uglavnom od poraza i velike borbe, a njima čestitam na svim velikim pobedama i želim im da nastave u tom rasturanju - izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić u… »
Boško Obradović: Prekidam štrajk glađu

Boško Obradović: Prekidam štrajk glađu

Sputnik 20.05.2020
Predsednik Dveri Boško Obradović saopštio je da on i Ivan Kostić prekidaju štrajk glađu. Obradović je novinarima rekao da smatraju da su učinili sve da skrenu pažnju javnosti, domaće i međunarodne, na svoje zahteve i na situaciju u Srbiji… »
Boško Obradović prekinuo štrajk glađu!

Boško Obradović prekinuo štrajk glađu!

Pravda 20.05.2020
Predsednik Dveri Boško Obradović odlučio je da on i Ivan Kostić prekinu štrajk glađu. Obradović je novinarima danas rekao da smatraju da su učinili sve da skrenu pažnju javnosti, domaće i međunarodne, na svoje zahteve i na situaciju u Srbiji… »
Obradović prekinuo štrajk glađu

Obradović prekinuo štrajk glađu

Nova 20.05.2020
Lider Dveri Boško Obradović saopštio je da prekida štrajk glađu, navodeći da su on i Ivan Kostić ispunili svoj cilj, jer su ukazali na nedemokratsko stanje u Srbiji.… »
Obradović i Kostić prekinuli štrajk glađu

Obradović i Kostić prekinuli štrajk glađu

N1 Info 20.05.2020
Poslanici Dveri Boško Obradović i Ivan Kostić prekinuli su štrajk glađu posle konsultacija sa lekarima i stranačkim kolegama. Obradović je, u obraćanju novinarima ispred Skupštine Srbije, rekao da su se Kostić i on odlučili da štrajk prekinu… »
Vučić o Bošku: Mali sam čovek da bih razumeo njihove pobede

Vučić o Bošku: Mali sam čovek da bih razumeo njihove pobede

Nova 20.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je suviše "mali čovek" da bi razumeo "sve pobede" dela opozicije koja zagovara bojkot izbora. Komentarišući odluku lidera Dveri Boška Obradovića da prekine višednevni štrajk glađu i njegovu… »
Boško Obradović i Ivan Kostić prekinuli štrajk glađu

Boško Obradović i Ivan Kostić prekinuli štrajk glađu

Radio 021 20.05.2020
Poslanici Dveri Boško Obradović i Ivan Kostić prekinuli su danas štrajk glađu posle konsultacija sa lekarima. Oni su rekli da misle da su ispunili svoj cilj jer su ukazali na nedemokratsko stanje u Srbiji. "Mi smo uradili ono što je do nas, a ono… »
Obradović: U svakom trenutku možemo prekinuti štrajk glađu

Obradović: U svakom trenutku možemo prekinuti štrajk glađu

Nova 20.05.2020
Poslanici Dveri Boško Obradović i Ivan Kostić kažu da ne odustaju od štrajka glađu, ali da su svesni da neće biti reakcija institucija na njihove zahteve. Kažu i da se dobro osećaju, iako štrajkuju glađu 11, odnosno devet dana, i da nemaju… »
Boško prekinuo štrajk glađu, pokupio se i otišao kući: Završena predstava na skupštinskim stepenicama

Boško prekinuo štrajk glađu, pokupio se i otišao kući: Završena predstava na skupštinskim stepenicama

Kurir 20.05.2020
BEOGRAD - Predsednik Dveri Boško Obradović odlučio je da on i Ivan Kostić prekinu štrajk glađu. Obradović je novinarima danas rekao da smatraju da su učinili sve da skrenu pažnju javnosti, domaće i međunarodne, na svoje zahteve i na situaciju u… »
Biševac: Boško Obradović najaktivniji opozicioni političar poslednjih nedelja

Biševac: Boško Obradović najaktivniji opozicioni političar poslednjih nedelja

N1 Info 20.05.2020
"Mislim da postoje drugi metodi borbe, a moj problem sa Dverima i Boškom Obradovićem je da se ne slažem sa njihovom politikom i sa ideologijom. Ne sviđa mi se njihov konzervatizam. Ali, cenim Obradovića kao hrabrog političara, koji za razliku od… »
Obradović: Možemo i da prekinemo štrajk, uradili smo sve, razotkrili smo sistem

Obradović: Možemo i da prekinemo štrajk, uradili smo sve, razotkrili smo sistem

N1 Info 20.05.2020
Poslanici Dveri Boško Obradović i Ivan Kostić, koji štrajkuju ispred Skupštine Srbije, kažu da ne odustaju od štrajka, ali da su svesni da neće biti reakcija institucija na njihove zahteve. Kažu i da se dobro osećaju, iako štrajkuju glađu 11… »

Vesti dana »

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Glas Zapadne Srbije pre 7 satijoš 6 povezanih
Hristos vaskrse!

Hristos vaskrse!

RTV pre 1 satjoš 5 povezanih
Lak trijumf Reala protiv Kadiza

Lak trijumf Reala protiv Kadiza

Danas pre 3 minutajoš 1 povezana