Povezane vesti

"Svim mojim nazovi prijateljima, ne želim ni da vas čujem ni da vas vidim" Kon statusom na fejsu o brutalnim izlivima mržnje

"Svim mojim nazovi prijateljima, ne želim ni da vas čujem ni da vas vidim" Kon statusom na fejsu o brutalnim izlivima mržnje

Srbija danas 20.05.2020
Kako kaže, mogli bismo - da se slikamo bez vanrednog stanja. Svoju ulogu sam obavio, a o propustima ću tek pisati, naveo je epidemiolog dr Predrag Kon na društvenoj mreži "Fejsbuk", na kojoj je veoma aktivan i gde često piše statuse koji često… »
Dr Kon najavio povlačenje iz Kriznog štaba i podužim postom na Fejsbuku obratio se kritičarima

Dr Kon najavio povlačenje iz Kriznog štaba i podužim postom na Fejsbuku obratio se kritičarima

Moj Novi Sad 20.05.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon ponovo je objavom među svojim prijateljima na Fejsbuku uzburkao društvene mreže. Podsetimo, na isti način je svojevremeno najavio podnošenje ostavke na funkciju člana Kriznog štaba, a sada je rezimirao sve što je… »
Doktor Kon statusom zapalio društvene mreže: "Sve one koji pripadaju mojim nazovi prijateljima, a koriste reči "da smo…

Doktor Kon statusom zapalio društvene mreže: "Sve one koji pripadaju mojim nazovi prijateljima, a koriste reči "da smo…

Noizz 20.05.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon ponovo je objavom među svojim prijateljima na Fejsbuku uzburkao društvene mreže. Podsetimo, na isti način je svojevremeno najavio podnošenje ostavke na funkciju člana Kriznog štaba, a sada je rezimirao sve što je… »
Dr Kon se oprostio podužim postom na Fejsbuku, obratio se i svojim kritičarima

Dr Kon se oprostio podužim postom na Fejsbuku, obratio se i svojim kritičarima

Radio 021 20.05.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon na Fejsbuku je rezimirao sve što je urađeno u borbi protiv virusa korona, obratio se svojim kritičarima, ali i indirektno najavio povlačenje iz prvih borbenih redova, praktično konstatujući da je najveći deo posla u borbi… »
Svoju ulogu sam obavio, o propustima ću tek pisati: Novi status dr Kona na Fejsbuku

Svoju ulogu sam obavio, o propustima ću tek pisati: Novi status dr Kona na Fejsbuku

Sputnik 20.05.2020
Svoju ulogu sam obavio, a o propustima ću tek pisati, naveo je epidemiolog dr Predrag Kon na društvenoj mreži „Fejsbuk“, na kojoj je veoma aktivan i gde često piše statuse koji često zaintrigiraju javnost. „Sve one koji pripadaju mojim nazovi… »

Vesti dana »