Povezane vesti

Ponosan sam na naše zdravstvene objekte: Vučić obišao radove na zc u Prokuplju

Ponosan sam na naše zdravstvene objekte: Vučić obišao radove na zc u Prokuplju

Telegraf 20.05.2020
- Ovo nisu male popravke, šminkanje... Ulažemo više od 35 miliona evra, samo gradnja objekta koštaće oko 27 milona evra - rekao je on. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na rekonstrukciji Zdravstvenog centra Prokuplje. Sa… »
Prvanović: Događaj 21. juna ne treba tretirati kao izbore, to je podvala

Prvanović: Događaj 21. juna ne treba tretirati kao izbore, to je podvala

N1 Info 20.05.2020
Ne treba pristati na događaj koji će se desiti 21. juna jer to nisu izbori već jedna vrsta podvale i prevare, a jačeg sredstva od bojkota ne vidim, osim sveopšte građanske pobune, rekao je Slobodan Prvanović, istraživač na Institutu za fiziku… »
Dani štrajka Boška Obradovića: Živi zid žandarmerije, podrška građana i pokloni

Dani štrajka Boška Obradovića: Živi zid žandarmerije, podrška građana i pokloni

N1 Info 20.05.2020
Dvojica poslanika Pokreta Dveri prekinula su, posle 11 dana, štrajk glađu, porukom da se ignorisanjem njihovih zahteva potvrdilo da je vlast u Srbiji nedemokratska. Lider Dveri Boško Obradović kaže da će se posle kraće pauze vratiti tzv. aktivnom… »
Vučić: Za rekonstrukciju Zdravstvenog centra u Prokuplju 35 miliona evra

Vučić: Za rekonstrukciju Zdravstvenog centra u Prokuplju 35 miliona evra

N1 Info 20.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na rekonstrukciji Zdravstvenog centra u Prokuplju i rekao da će u radove i opremanje tog medicinskog objekta biti ukupno uloženo 35 miliona evra. Izvor: N1 Nakon obilaska, Vučić je rekao da će… »
Vučić o Obradoviću: Mali sam ja čovek da bih razumeo sve njihove pobede

Vučić o Obradoviću: Mali sam ja čovek da bih razumeo sve njihove pobede

Novi magazin 20.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je suviše "mali čovek" da bi razumeo "sve pobede" dela opozicije koja zagovara bojkot izbora. Komentarišući odluku lidera Dveri Boška Obradovića da prekine višednevni štrajk glađu i njegovu… »
Vučić: Za zdravstveni centar u Prokuplju 35 miliona evra

Vučić: Za zdravstveni centar u Prokuplju 35 miliona evra

Danas 20.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na rekonstrukciji Zdravstvenog centra u Prokuplju i rekao da će u radove i opremanje tog medicinskog objekta biti ukupno uloženo 35 miliona evra. Nakon obilaska, Vučić je rekao da će… »
Vučić u Prokuplju: Obišao radove na obnovi Zdravstvenog centra

Vučić u Prokuplju: Obišao radove na obnovi Zdravstvenog centra

Večernje novosti 20.05.2020
Predsednik Aleksandar Vučić obišao je danas u Prokuplju radove na rekonstrukciji Zdravstvenog centra u tom gradu, na kojem tri decenije ništa nije rađeno. Predsednik Aleksandar Vučić obišao je danas u Prokuplju radove na rekonstrukciji… »

Vesti dana »