Povezane vesti

Od "paparaci evo gde sam", par odjava, pa do poruke onima koji mu govore da je Mengele: Sve objave dr Kona koje su podigle…

Od "paparaci evo gde sam", par odjava, pa do poruke onima koji mu govore da je Mengele: Sve objave dr Kona koje su podigle…

Blic 20.05.2020
"Sve one koji pripadaju mojim nazovi prijateljima, a koriste reči 'da smo sproveli genocid', 'da smo postupali kao Mengele', ljudi u koje sam uložio i vremena i energije ne želim ni da čujem, pa ni da vidim", deo je poslednje objave na Fejsbuku… »
Kon: Srpski scenario odbrane od kovida-19 sačuvao je najmanje hiljadu života

Kon: Srpski scenario odbrane od kovida-19 sačuvao je najmanje hiljadu života

N1 Info 20.05.2020
Srpski scenario odbrane od kovida-19 sačuvao je najmanje hiljadu života, a tačnu procenu biće moguće dati tek na kraju pandemije, ocenio je emidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon i u postu na Fejsbuku i najavio kako će tek pisati o… »
Dr Kon se oglasio na fb: Kraj epidemije za 10 dana, srpski scenario sačuvao najmanje 1.000 života! Odgovorio na napade

Dr Kon se oglasio na fb: Kraj epidemije za 10 dana, srpski scenario sačuvao najmanje 1.000 života! Odgovorio na napade

Kurir 20.05.2020
Dr Kon naveo da bismo bez vanrednog stanja imali masovnu smrtnost i najavio da posle poslednjeg novoobolelog moramo sačekati 28 dana kako bismo proglasili kraj epidemije. Epidemiolog dr Predrag Kon oštro je ogovorio svojim nazoviprijateljima na sve… »
Kon se ponovo oglasio: Svoju ulogu sam obavio

Kon se ponovo oglasio: Svoju ulogu sam obavio

Niške vesti 20.05.2020
„Sve one koji pripadaju mojim nazovi prijateljima, a koriste reči ‘da smo sproveli genocid’, da smo postupali kao Mengele, ljudi u koje sam uložio i vremena i energije, ne želim ni da čujem, pa ni da vidim. Takav izliv mržnje od ljudi koje… »
Kon poručio "nazoviprijateljima": Nismo postupali kao Mengele

Kon poručio "nazoviprijateljima": Nismo postupali kao Mengele

RTS 20.05.2020
Epidemiolog Predrag Kon u objavi na Fejsbuku istakao je da je srpski scenario odbrane od kovida 19 sačuvao najmanje hiljadu života. "Svoju ulogu sam obavio, kovid 19 se sigurno gasi. Pred svojom porodicom i preostalim prijateljima stojim i dalje… »
Kon: Svoju ulogu sam obavio, sačuvali smo najmanje hiljadu života

Kon: Svoju ulogu sam obavio, sačuvali smo najmanje hiljadu života

RTV 20.05.2020
BEOGRAD - Svoju ulogu sam obavio, a o propustima ću tek pisati, napisao je epidemiolog Predrag Kon na svom profilu na Fejsbuku i naveo da je "srpski scenario" odbrane od COVID-19 sačuvao najmanje hiljadu života. Kako kaže, tačnu procenu biće moguće… »
Dr Kon: Ja kolaboracionista?! To kažu ostrašćene budale!

Dr Kon: Ja kolaboracionista?! To kažu ostrašćene budale!

Mondo 20.05.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon na Facebooku je objavio sve što je urađeno u borbi sa korona virusom. Epidemiolog dr Predrag Kon na Facebooku je objavio sve što je urađeno u borbi sa korona virusom. On se obratio i svojim kritičarima, a konstatovao je da… »
Kon: Znam o propustima više od bilo koga, pisaću o tome

Kon: Znam o propustima više od bilo koga, pisaću o tome

Nova 20.05.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon se u najnovijoj objavi na Fejsbuku osvrnuo na kritike koje je dobijao za vreme epidemije koronavirusa, ali i na tok borbe. Pritom je naglasio i da sam navjiše zna o propustima koji su se desili, kao i da će o tome tek pisati… »
"Svoju ulogu sam: Obavio..." Dr Predrag Kon se ponovo oprostio na Fejsbuku, evo šta je sve poručio kritičarima

"Svoju ulogu sam: Obavio..." Dr Predrag Kon se ponovo oprostio na Fejsbuku, evo šta je sve poručio kritičarima

Blic 20.05.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon ponovo je objavom među svojim prijateljima na Fejsbuku uzburkao društvene mreže. Podsetimo, na isti način je svojevremeno najavio podnošenje ostavke na funkciju člana Kriznog štaba, a sada je rezimirao sve što je… »

Vesti dana »

Dubona i Malo Orašje čekaju istinu i pravdu

Dubona i Malo Orašje čekaju istinu i pravdu

Politika pre 4 minutajoš 109 povezanih
MUP Rusije izdao poternicu za Vladimirom Zelenskim i Porošenkom

MUP Rusije izdao poternicu za Vladimirom Zelenskim i Porošenkom

Vesti online pre 35 minutajoš 22 povezane
Stabilizuje se situacija u Svrljigu posle poplava

Stabilizuje se situacija u Svrljigu posle poplava

RTS pre 4 satijoš 12 povezanih