Povezane vesti
UZUZ: Apel protiv promovisanja ozoniranja potpisalo oko 500 lekara i profesora
N1 Info 20.05.2020
Udruženje za zaštitu ustavnosti i zakonitosti saopštilo je da su 474 profesora i lekara potpisali Apel protiv zloupotrebe korišćenja javne frekvenije i zatražili da REM televiziji Pink izrekne meru zabrane promovisanja "ozoniranja krvi". Za lečenje… »
Skoro 500 profesora i lekara potpisalo apel da se spreči da Željko Mitrović promoviše ozoniranje
Radio 021 20.05.2020
Udruženje za zaštitu ustavnosti i zakonitosti danas saopštilo je da su 474 profesora i lekara potpisali Apel protiv zloupotrebe korišćenja javne frekvencije i zatražili da REM televiziji Pink izrekne meru zabrane promovisanja "ozoniranja krvi". Za… »
Skoro 500 stručnjaka traži zabranu promocije ozoniranja krvi
Nova 20.05.2020
Udruženje za zaštitu ustavnosti i zakonitosti saopštilo je danas da je 474 profesora i lekara potpisalo Apel protiv zloupotrebe korišćenja javne frekvenije i zatražilo da REM televiziji Pink izrekne meru zabrane promovisanja "ozoniranja krvi". Za lečenje… »
Vesti dana »
FBD upozorio da novi talas aktivnosti VJT ne sme biti posmatran samo kroz pojedinačne represije
Beta pre 1 satjoš 6 povezanih
Poslanici o setu pravosudnih zakona, prethodila pitanja o zvučnom topu, evrointegracijama, kulturnim projektima
RTS pre 11 minutajoš 24 povezane
Haland gura Norvešku na SP, ali ističe: Francuska će nas pobediti i osvojiti Mundijal
Dnevnik pre 1 satjoš 31 povezana





