Povezane vesti
Kisić: Svi će biti obavešteni šta da rade za izbore
Nova 20.05.2020
Zamenica direktora Instituta Batut Darija Kisić Tepavčević rekla je da se sada traga za asimptomatskim bolesnicima kako bi se otkrili rezervoari koronavirusa. Ona je rekla da se od današnjih 100 novih slučajeva koronavirusa najveći deo odnosi na Vranje u… »
Kisić Tepavčević: Epidemiološka situacija u Srbiji stabilna, svi će biti obavešteni šta za izbore
Novi magazin 20.05.2020
Epidemiološka situacija u Srbiji je stabilna, s trendom pada učestalosti obolevanja, rekla je danas Darija Kisić Tepavčević, zamenica direktorke Instituta Srbije za javno zdravlje "Milan Jovanović - Batut". Rekla je da je "još značajnije da je sve više… »
Doktorka Kisić upozorava: Slučaj Vranja pokazao da se korona brzo širi ako se ne koristi zaštita i ne poštuju pravila
Kurir 20.05.2020
BEOGRAD - Zamenica direktora Instituta Batut Darija Kisić Tepavčević izjavila je da se sada traga za asimptomatskim bolesnicima, kako bi bili otkriveni rezervoari korona virusa. Ona je rekla da se od današnjih 100 novih slučajeva korona virusa najveći… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 5. avgust: Danas oblačno, mestimično sa kišom
Beta pre 1 satjoš 1 povezana

Dvoje mrtvih i šestoro ranjenih u masovnoj pucnjavi na afterpartiju muzičkog festivala u Los Anđelesu
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Ministarstvo spoljnih poslova osudilo puštanje pesme koja veliča ustaške zločine pred Tomsponov koncert u Sinju
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(Video) Jedva hodala i držala se za ogradu Vesnu Zmijanac usnimili smo pre 3 meseca na aerodromu u Beogradu
Blic pre 3 satajoš 3 povezane