Povezane vesti

Dačić: Umro sam od smeha na guslarsku pesmu o Crnoj Gori i NATO-u

Dačić: Umro sam od smeha na guslarsku pesmu o Crnoj Gori i NATO-u

Politika 21.05.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić kaže da je očigledno da je crnogorska vlast odabrala da u srpskom narodu vidi remetilački faktor i da zato stalno izmišlja da se Srbija meša u unutrašnje stvari Crne Gore i da ima nešto protiv njenog… »
Ministar Aleksandar Vulin za kurir: Crnogorci, čuvajte se velike Albanije i nasilja prema Srbima, to je nestabilnost!

Ministar Aleksandar Vulin za kurir: Crnogorci, čuvajte se velike Albanije i nasilja prema Srbima, to je nestabilnost!

Kurir 21.05.2020
Želim mirnu i uspešnu Crnu Goru, jer se njen nemir prenosi i na susedne zemlje, poručio je ministar odbrane Aleksandar Vulin. Komentarišući optužbe crnogorskog šefa diplomatije Srđana Darmanovića da "Crna Gora neće dozvoljavati da se Srbija, pod… »
Dačić: Plašenje velikom Srbijom je bila bajka, velika Hrvatska je bila stvarnost

Dačić: Plašenje velikom Srbijom je bila bajka, velika Hrvatska je bila stvarnost

Novi magazin 21.05.2020
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je plašenje idejom velike Srbije bila bajka, a da je velika Hrvatska bila stvarnost. Povodom izjave hrvatskog admirala u penziji Davora Domazet-Loša da su hrvatska zemlja Srem, Bačka i… »
Dačić ismejao milogorce: Sada pevaju o Crnoj Gori i NATO, a nekada su guslali o herojskoj borbi protiv Turaka!

Dačić ismejao milogorce: Sada pevaju o Crnoj Gori i NATO, a nekada su guslali o herojskoj borbi protiv Turaka!

Pravda 21.05.2020
Prvi potpredsednik Vlade i ministar inostranih poslova, Ivica Dačić, istakao je da su aktuelna dešavanja u Crnoj Gori samo epilog već postojećih uzavrelih strasti tamošnjeg režima da Srbija ima remetilačku politiku prema toj zemlji. “Srbija… »
Dačić: Srbija se trudi da ne zaoštrava situaciju sa Crnom Gorom

Dačić: Srbija se trudi da ne zaoštrava situaciju sa Crnom Gorom

Danas 21.05.2020
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da se Srbija trudi da ne zaoštrava situaciju sa Crnom Gorom, ali da crnogorska strana odgovara oštro. „Ja sam samo rekao da se plašim se da ne dođe do bratoubilačkog rata, što nikada… »
Dačić: Sramota da je Obradović najvidljiviji u opoziciji

Dačić: Sramota da je Obradović najvidljiviji u opoziciji

Nova 21.05.2020
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da se Srbija trudi da ne zaoštrava situaciju sa Crnom Gorom, ali da crnogorska strana odgovara oštro. On je, govoreći o opoziciji, rekao da se odigrava "mala borba unutar opozicionih… »
Dačić: Sramota da je Boško Obradović najvidljiviji deo opozicije

Dačić: Sramota da je Boško Obradović najvidljiviji deo opozicije

N1 Info 21.05.2020
Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da se Srbija trudi da ne zaoštrava situaciju sa Crnom Gorom, ali da crnogorska strana odgovara oštro. On je, govoreči o opoziciji, rekao da se odigrava "mala borba unutar opozicionih stranaka". "Ja sam samo rekao… »
Darmanović: Nećemo dozvoliti mešanje Srbije u unutrašnja pitanja Crne Gore

Darmanović: Nećemo dozvoliti mešanje Srbije u unutrašnja pitanja Crne Gore

Danas 21.05.2020
Crnogorski ministar spoljnih poslova Srđan Darmanović izjavio je da Podgorica neće dozvoljavati da se Beograd meša u unutrašnja pitanja države pod plaštom navodne ugroženosti interesa Srba u Crnoj Gori. U intervjuu za Pobjedu Darmanović je rekao… »
Ustaše prete! Kolindin saradnik i kreator "Oluje": Uzećemo Vojvodinu, Bosnu i Crnu Goru

Ustaše prete! Kolindin saradnik i kreator "Oluje": Uzećemo Vojvodinu, Bosnu i Crnu Goru

Pravda 21.05.2020
Zna se da je cela BiH zapravo hrvatsko kraljevstvo, to je hrvatska zemlja. Neka bude jasno svima: hrvatska zemlja je i Boka kotorska, sve do Ulcinja, sve južno od Budve. Takođe, da Srbima ne govorim da je hrvatska zemlja Vojvodina - Srem, Bačka i… »

Vesti dana »