Povezane vesti

Koroman i Zvezda - svađa traje: Setite se koliko sam novca oprostio

Koroman i Zvezda - svađa traje: Setite se koliko sam novca oprostio

Mondo 21.05.2020
Nakon poruke sa "Marakane", nekadašnji igrač crveno-belih se opet oglasio. Nakon poruke sa "Marakane", nekadašnji igrač crveno-belih se opet oglasio. Ognjen Koroman, nekadašnji igrač Crvene zvezde, ljut je na klub u kojem je bio i đak i trener u… »
"Vratite film, koliko je Koroman novca oprostio Zvezdi"

"Vratite film, koliko je Koroman novca oprostio Zvezdi"

N1 Info 21.05.2020
Čini se da rasprava na relaciji Ognjen Koroman - Crvena zvezda neće skoro biti završena. Na iznete stavove nekadašnjeg igrača Ognjena Koromana, Crvena zvezda odgovorila je saopštenjem direktora Omladinske škole Dragana Mladenovića. Koroman je… »
Koroman odgovorio Zvezdi: Vi koji ste u klubu niste zvezdaši, ali možete da se setite koliko sam novca dao i oprostio

Koroman odgovorio Zvezdi: Vi koji ste u klubu niste zvezdaši, ali možete da se setite koliko sam novca dao i oprostio

Večernje novosti 21.05.2020
Ne znate ni demant da napišete i gurate direktoru omladinske škole da potpiše, piše u novom Koromanovom pismu. Ognjen Koroman je, posle odgovora Crvene zvezde njemu, odgovorio svom bivšem klubu. Nekadašnji fudbaler i reprezentativac, danas trener… »
Koroman ponovo odgovorio Zvezdi: Vratite film i setite se koliko sam oprostio novca

Koroman ponovo odgovorio Zvezdi: Vratite film i setite se koliko sam oprostio novca

Vesti online 21.05.2020
Svađa na relaciji Crvena zvezda – Ognjen Koroman se nastavlja. Na svom fejsbuk profilu, Koroman je odgovorio Crvenoj zvezdi i direktoru omladinske škole. – Zamolio bih vas, pre svega kao Zvezdaša, pošto vi Zvezdaš niste, koji ste u klubu, da ne… »
USIJANJE - Koroman još oštriji posle reakcije iz Zvezde: ''Smeje vam se Srbija!''

USIJANJE - Koroman još oštriji posle reakcije iz Zvezde: ''Smeje vam se Srbija!''

Sportske.net 21.05.2020
Potpuno neočekivana polemika rasplamsava se sve intenzivnije. Iako je n a Instagramu poručio da ne želi da učestvuje u cirkusu, Ognjen Koroman je očigledno mislio na neki drugi cirkus koji se dešava u srpskom fudbalu, pošto je danas nastavio… »
"Vi zvezdaši niste, smeje vam se: Srbija!" Rekontra Koromana: Ne srozavajte klub glupavim demantijima. Gavrić i Nikolić će…

"Vi zvezdaši niste, smeje vam se: Srbija!" Rekontra Koromana: Ne srozavajte klub glupavim demantijima. Gavrić i Nikolić će…

Sportal blic 21.05.2020
Žestoka svađa pokrenuta je između nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde Ognjena Koromana i kluba sa „Marakane”. Pljušte prozivke sa obe strane, a čini se da do epiloga još neće doći. Bivši as crveno-belih oštro je juče kritikovao rad i… »
Verbalni rat: Zašto da ćutim, pita Koroman. Primaš platu šest godina u Zvezdi, odgovaraju mu iz bivšeg kluba

Verbalni rat: Zašto da ćutim, pita Koroman. Primaš platu šest godina u Zvezdi, odgovaraju mu iz bivšeg kluba

Večernje novosti 21.05.2020
Sramota je ko se dovodi, a naša deca i talenti nestaju, suština je zbog koje se buni bivši igrač Zvezde. Nov verbalni rat počeo je na relaciji Ognjen Koroman - FK Crvena zvezda. Nekadašnji igrač crveno-belih je na Fejsbuku objavio svoj stav prema… »
"Primaš masnu platu u zvezdi, a pljuješ nas: ‘ludake’" Crveno-beli bez pardona odgovorili na udar Ognjena Koromana!

"Primaš masnu platu u zvezdi, a pljuješ nas: ‘ludake’" Crveno-beli bez pardona odgovorili na udar Ognjena Koromana!

Sportal blic 21.05.2020
Žestoka svađa pokrenuta je između nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde Ognjena Koromana i kluba sa “Marakane. Pljuštale su prozivke sa obe strane, a čini se da do epiloga još neće doći. Aktuelni trener Smedereva je, naime, na Fejsbuku oštro… »
Pljuješ zvezdu, a primaš platu od nje: Žestok sukob ex igrača crveno-belih

Pljuješ zvezdu, a primaš platu od nje: Žestok sukob ex igrača crveno-belih

Mondo 21.05.2020
Nekadašnji fudbaleri Zvezde javno šalju oštre poruke. Nekadašnji fudbaleri Zvezde javno šalju oštre poruke. Javni sukob bivših igrača Crvene zvezde. Ognjen Koroman, nekadašnji đak, prvotimac i trener u omladinskoj školi crveno-belih na… »
Zvezda zaratila s Koromanom: Licemeru, pljuješ Zvezdu za tuđ interes, a i danas uzimaš platu u klubu

Zvezda zaratila s Koromanom: Licemeru, pljuješ Zvezdu za tuđ interes, a i danas uzimaš platu u klubu

Telegraf 21.05.2020
Crveno-beli odgovorili na prozivke bivšeg fudbalera. Ognjen Koroman je svojim statusom na Fejsbuku uzburkao fudbalsku javnost u Srbiji. Nije poštedeo ni čelnike FSS-a, ali ni svoj bivši klub Crvenu zvezdu, istakavši da je sramota koga je sve dovela i… »

Vesti dana »