Povezane vesti
Nismo krili podatke o umrlima: Brnabić odgovorila na tvrdnje da je od virusa preminulo više nego što se objavljuje (video)
Blic 21.05.2020
Država nijednog trenutka nije krila nijedan podatak o zaraženima i preminulima u Srbiji od korona virusa, izjavila je danas premijerka Ana Brnabić. Ona je odbacila kao netačne infromacije da postoji veći broj preminulih nego što se objavljuje. Brnabić je… »
Brnabić: Srbija ima najmanju stopu smrtnosti u svetu
Nova 21.05.2020
Država nijednog trenutka nije krila nijedan podataka o zaraženima i preminulima u Srbiji od koronavirusa, izjavila je danas premijerka Ana Brnabić i odbacila kao netačne i neozbiljne nezvanične infromacije da postoji veći broj preminulih nego što se… »
Premijerka Ana Brnabić: Ne vodim funkcionersku kampanju, pričam s građanima
Kurir 21.05.2020
Radovi na rekonstrukciji Kliničkog centra Vojvodine (KCV) ne zavise od izbora, a obilazak tih radova je deo mog posla, ne funkcionerske kampanje, rekla je danas premijerka Ana Brnabić. Ona je odrično odgovorila na pitanje novinara da li je obilazak… »
Vesti dana »

Konstitutivna sednica Skupštine grada Zaječara: Potvrđivanje mandata i izbor predsednika, protest ispred opštine
Euronews pre 7 minutajoš 24 povezane

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
Nova pre 2 satajoš 7 povezanih

„Praviš pare i dok ležiš“: Otac Predraga Koluvije prodaje konoplju preko firme Jovanjica Nova i ovako je reklamira VIDEO
Nova pre 2 satajoš 5 povezanih

Darko Glišić imao moždani udar, u teškom je stanju: Pozlilo mu u programu uživo, Vučić uz njega u bolnici
Blic pre 32 minutajoš 81 povezana

Veliki požar u Batajnici: Izgorela garaža od 300 kvadrata, evakuisan vrtić
NIN pre 57 minutajoš 25 povezanih