Povezane vesti
Pravosnažna presuda za pokušaj ubistva: Nožem izbo prijatelja, osuđen na tri i po godine robije
Večernje novosti 21.05.2020
Nakon opijanja i svađe, optuženi je svog prijatelja više puta ubo nožem u stomak, grudi i vrat i naneo mu povrede opasne po život. POŽAREVAC – Pravosnažnom presudom Višeg suda u Požarevcu, Saša Stojković (50) iz Velikog Gradišta osuđen je na tri i po… »
Tri i po godine zatvora zbog pokušaja ubistva
Nova 21.05.2020
Pravosnažnom presudom Višeg suda u Požarevcu, Saša Stojković a (50) iz Velikog Gradišta osuđen je na tri i po godine zatvora zbog pokušaja ubistva prijatelja i sugrađanina Željka Ivanovića (41). Presuda je doneta na osnovu sporazuma o priznanju krivice… »
Tri i po godine zatvora za pokušaj ubistva: Izbo druga zbog muzike, pa sklopio sporazum sa tužilaštvom!
Kurir 21.05.2020
POŽAREVAC - Viši sud u Požarevcu presudom je usvojio sporazum koje je Više javno tužilaštvo zaključilo sa Sašom S., koji je u martu u svojoj kući u Velikom Gradištu pokušao da ubije prijatelja Željka I. Kako saznajemo, Saša S. osuđen je na tri godine i… »
Vesti dana »

Veliki ruski napad na Kijev: Najmanje 13 mrtvih, više od 40 ranjenih
BBC News pre 7 minutajoš 26 povezanih

Kod Filozofskog jutros mirno, ispred ulaza u zgradu dvojica pripadnika policije
RTV pre 1 satjoš 21 povezana

Košarkaši Srbije pobedom startovali nastup na Evropskom prvenstvu
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 28 povezanih

Kina 3. septembra obeležava Dan pobede, prisustvovaće i predsednik Vučić
Telegraf pre 6 minutajoš 20 povezanih

Mali: Danas uredba vlade o ograničavanju marži, obuhvatiće 20.000 proizvoda-artikala
RTV pre 52 minutajoš 21 povezana