Povezane vesti

Senidah odrasla uz Cecu: Sestra i ja smo zabavljale rođake

Senidah odrasla uz Cecu: Sestra i ja smo zabavljale rođake

Nova 22.05.2020
Pevačica Senida Hajdarpašić, poznatija kao Senidah bavi se hip hop i trep muzikom, ali ne krije da je od malih nogu slušala folk i odrasla uz pesme Svetlane Cece Ražnatović, kao i uz Dina Merlina. Naime, Senidah se sada prisetila se svog detinjstva… »
Ceca ima posebno mesto u senidinom srcu! A ovo je razlog zašto: Prisetila se detinjstva u Crnoj Gori pa otkrila sve!

Ceca ima posebno mesto u senidinom srcu! A ovo je razlog zašto: Prisetila se detinjstva u Crnoj Gori pa otkrila sve!

Kurir 22.05.2020
Pevačica Senida Hajdarpašić ne krije da još od malih nogu sluša Svetlanu Cecu Ražnatović, uz čiju je muziku zajedno sa svojom sestrom imala običaj i da zabavlja goste koji bi im dolazili u kuću. "Sestra i ja smo znali da zabavljamo rođake u… »
Senidah otkrila zbog čega Ceca ima posebno mesto u njenom srcu, javnost za ovo nije znala

Senidah otkrila zbog čega Ceca ima posebno mesto u njenom srcu, javnost za ovo nije znala

Blic 22.05.2020
Popularna pevačica Senida Hajdarpašić ne krije da od malih nogu sluša folk divu Svetlanu Cecu Ražnatović. - Moji su iz Crne Gore, tamo sam išla dva puta godišnje tokom odrastanja. Slušam Cecu, Merlina, gledam filmove… - rekla je Senidah… »

Vesti dana »