Povezane vesti

Kašogijev sin oprostio ubicama svog oca

Kašogijev sin oprostio ubicama svog oca

RTS 22.05.2020
Salah Kašogi, sin ubijenog saudijskog novinara Džamala Kašogija, objavio je saopštenje u kojem oprostio ubicama svog oca, izvestio je Bi-Bi-Si. Na to je reagovala Hatidže Džengiz, verenica ubijenog saudijskog novinara Džamala Kašogija, koja je… »
"Mi, sinovi mučenika Džamala Kašogija, opraštamo ubicama našeg oca": Potez iz "milosrđa" koji je izazvao bes

"Mi, sinovi mučenika Džamala Kašogija, opraštamo ubicama našeg oca": Potez iz "milosrđa" koji je izazvao bes

Blic 22.05.2020
Sinovi ubijenog saudijskog novinara Džamala Kašogija rekli su da “opraštaju” ubicama svog oca, a analitičari kažu da ovo saopštenje efektivno znači pomilovanje za petoricu osuđenih koji čekaju na smrtnu kaznu. Džamal Kašogi brutalno je… »
“Mi, sinovi Džamala Kašogija, opraštamo ubicama našeg oca”

“Mi, sinovi Džamala Kašogija, opraštamo ubicama našeg oca”

Nova 22.05.2020
Sinovi ubijenog saudijskog novinara Džamala Kašogija rekli su da “opraštaju” ubicama svog oca, a analitičari kažu da ovo saopštenje efektivno znači pomilovanje za petoricu osuđenih koji čekaju na smrtnu kaznu. Džamal Kašogi brutalno je… »
Kašogijev sin oprostio ubicama, njegova verenica to osporava

Kašogijev sin oprostio ubicama, njegova verenica to osporava

Glas Amerike 22.05.2020
RIJAD — Sin ubijenog saudijskog novinara Džamala Kašogija napisao je na Tviteru da oprašta njegovim ubicama. “U ovoj blagoslovenoj noći, blagoslovenog meseca se sećamo Božje izreke da je nagradu Alaha zaslužio onaj ko oprosti i pomiri se“… »
Khashoggijeva porodica oprostila ubicama, zaručnica se tome protivi

Khashoggijeva porodica oprostila ubicama, zaručnica se tome protivi

Al Jazeera 22.05.2020
Smrtne kazne u Saudijskoj Arabiji se mogu izmijeniti ako porodica žrtve oprosti počiniocu, ali nije jasno hoće li se tako nešto desiti ovdje. Porodica saudijskog novinara Jamala Khashoggija, koji je ubijen u oktobru 2018. tokom posjete saudijskom… »
Porodica Džamala Kašogija oprostila je njegovim ubicama

Porodica Džamala Kašogija oprostila je njegovim ubicama

Nova 22.05.2020
Porodica ubijenog saudijskog novinara Džamala Kašogija saopštila je da oprašta njegovim ubicama. “U ovoj blagoslovljenoj noći blagoslovenog meseca se sećamo Božje izreke da je nagradu kod Alaha zaslužio onaj ko oprosti i sklopi pomirenje”… »
Kašogijev sin oprostio ubicama svog oca

Kašogijev sin oprostio ubicama svog oca

RTV 22.05.2020
LONDON - Salah Kašogi, sin ubijenog saudijskog novinara Džamala Kašogija, objavio je saopštenje u kojem oprostio ubicama svog oca, izvestio je BBC. Ugledni novinar i oštar kritičar saudijskog režima Džamal Kašogi ubijen je u konzulatu Saudijske… »
Porodica novinara Kašogija oprostila ubicama

Porodica novinara Kašogija oprostila ubicama

N1 Info 22.05.2020
Porodica ubijenog saudijskog novinara Džamala Kašogija saopštila je da oprašta njegovim ubicama. "U ovoj blagoslovljenoj noći blagoslovenog meseca se sećamo Božje izreke da je nagradu kod Alaha zaslužio onaj ko oprosti i sklopi pomirenje"… »

Vesti dana »