Povezane vesti

Vučić lekarima: Vi ste heroji Srbije. Ne osvrćite se kad dobacuju, oni ne znaju koliko je bilo teško

Vučić lekarima: Vi ste heroji Srbije. Ne osvrćite se kad dobacuju, oni ne znaju koliko je bilo teško

Telegraf 22.05.2020
Predsednik Srbije je rekao da će medicinski radnici zauvek ostati heroji i junaci naše zemlje. Iako su dani u kojima su radili bili puni muka, ostaće, istakao je, upamćeni kao dani herojstva i slave. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je… »
Doktor Stevanović o borbi sa korona virusom: Suviše je rano za slavlje, ovo još traje

Doktor Stevanović o borbi sa korona virusom: Suviše je rano za slavlje, ovo još traje

Telegraf 22.05.2020
- Ono što smo znali jeste da infektološka služba mora da bude ta koja će da podnese prvi udar i pomogne zdravstvenom sistemu da se prilagodi - rekao je Stevanović. Načelnik Klinike za infektivne i tropske bolesti Kliničkog centra Srbije, dr Goran… »
Medicinski radnici, heroji bitke sa virusom: Iz borbe sa epidemijom zašli smo hrabriji i bogatiji za dragoceno iskustvo

Medicinski radnici, heroji bitke sa virusom: Iz borbe sa epidemijom zašli smo hrabriji i bogatiji za dragoceno iskustvo

Kurir 22.05.2020
BEOGRAD - Iz borbe sa korona virusom izašli smo hrabriji, pametniji i bogatiji za potpuno novo iskustvo, kažu medicinski radnici koji su tokom epidemije bili angažovani u kovid bolnicama, a koji ''dovoljnim uspehom'' smatraju to što je u najtežim… »
Vučić medicinarima: Ostaćete junaci naše zemlje, vama sam te noći ostavio i nešto najvrednije, sina! (kurir TV)

Vučić medicinarima: Ostaćete junaci naše zemlje, vama sam te noći ostavio i nešto najvrednije, sina! (kurir TV)

Kurir 22.05.2020
U Palati "Srbija" održan je prijem medicinskih radnika, lekara i medicinskih sestara, koji su bili angažovani u Kovid bolnicama. 11.16 Obraća se predsednik Vučić - U početku su svi aplaudirali, a danas preispituju, šta god ko pokušao da uradi, vi… »
Vučić lekarima: Sećam se kad sam ostavljao sina u vaše ruke

Vučić lekarima: Sećam se kad sam ostavljao sina u vaše ruke

Nova 22.05.2020
Sećam se te noći kada sam ostavljao sina u bolnicu, ostavljate ono što vam je najvrednije i ostavljate u ruke nekome kome verujete više nego sebi, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na prijemu za medicinske radnike angažovane u kovid… »
Aleksandar Vučić: Sećam se noći kada sam sina odveo u bolnicu... (video)

Aleksandar Vučić: Sećam se noći kada sam sina odveo u bolnicu... (video)

Mondo 22.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se seća noći kada je sina Danila ostavio u bolnici zbog korona virusa i izrazio veliku zahvalnost srpskim lekarima koji su se borili za živote građana Srbije tokom pandemije. Predsednik Srbije… »
Predsednik Srbije sa lekarima i medicinskim sestrama iz kovid bolnica

Predsednik Srbije sa lekarima i medicinskim sestrama iz kovid bolnica

Dnevnik 22.05.2020
BEOGRAD: Predsednik Aleksandar Vučić priredio je danas prijem za medicinske radnike, lekare i medicinske sestre koji su bili angažovani u kovid bolnicama. Prijem je organizovan u znak zahvalnosti medicinskim radnicima za doprinos i rezultate u borbi sa… »
Vučić se danas sastaje sa medicinskim radnicima angažovanim u kovid bolnicama

Vučić se danas sastaje sa medicinskim radnicima angažovanim u kovid bolnicama

Srbija danas 22.05.2020
Predsednik zahvalan svima onima koji su bili na prvoj linij borbe protiv virusa. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće danas medicinske radnike, lekare i medicinske sestre koji su bili angažovani u Kovid bolnicama. Vučić će se sastati s… »

Vesti dana »