Povezane vesti

Vučić: Ako ponuda bude ono što nazirem, odgovor će biti “ne”

Vučić: Ako ponuda bude ono što nazirem, odgovor će biti “ne”

Nova 22.05.2020
Nikada mi niko nije pominjao nikakava sela niti bilo šta drugo, niti bilo šta slično, rekao je Vučić odgovarajući na pitanje Nova.rs da li je kao predsednik dobijao ponude za razmenu teritorija i da li je među njima bila ponuda za razmenu 17… »
Vučić: O razmeni teritorija slušao sam samo u medijima

Vučić: O razmeni teritorija slušao sam samo u medijima

Slobodna Evropa 22.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić da ne zna šta bi mogle biti ponude za rešenje pitanja Kosova i da nije dobijao ponude koje se odnose na razmenu teritorija, a da je važno da svi u svetu razumeju da „sve što se postiže na Zapadnom Balkanu mora… »
Vučić odbrusio šiptarima: Tačijevi snovi nek ostanu na snovima! Ako ponuda za KiM bude ono što nazirem, odgovor će biti…

Vučić odbrusio šiptarima: Tačijevi snovi nek ostanu na snovima! Ako ponuda za KiM bude ono što nazirem, odgovor će biti…

Pravda 22.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ne zna šta bi mogle biti ponude za rešenje pitanja Kosova i Metohije, dodajući da nazire šta bi moglo da bude, i da će, ako to bude tako, njegov odgovor biti “ne”. Vučić je, upitan da li je… »
Vučić o rešenju problema na Kim: Ako bude ono što nazirem, moj odgovor će biti ne

Vučić o rešenju problema na Kim: Ako bude ono što nazirem, moj odgovor će biti ne

Kurir 22.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne zna šta bi mogle biti ponude za rešenje pitanja Kosova i Metohije, dodajući da nazire šta bi moglo da bude, i da će, ako to bude tako, njegov odgovor biti "ne". Vučić je, upitan da li je… »

Vesti dana »