Povezane vesti
Glasanje uprkos virusu
Danas 22.05.2020
Drugi krug lokalnih izbora u Francuskoj 28. juna Francuski premijer Eduar Filip je rekao da će drugi krug lokalnih izbora u zemlji biti održan 28. juna. Prvi krug je održan 15. marta, dva dana pre nego što su u Francuskoj uvedene vanredne mere zbog… »
U Francuskoj drugi krug lokalnih izbora 28. juna
Danas 22.05.2020
Drugi krug predsedničkih izbora u Francuskoj biće održan 28. juna, odnosno više od tri meseca posle prvog kruga koji je bio usred pandemije korona virusa, izjavio je danas francuski premijer Eduar Filip. „Posle razmatranja prednosti i mana, verujemo da… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, lokalni pljuskovi i grmljavina, sutra svežije i nestabilno vreme
Naslovi.ai pre 36 minutajoš 45 povezanih

Ana Brnabić pobesnela zbog izjava poverenice Janković da „ljudi uzimaju pravdu u svoje ruke, jer im zaštitu nisu pružili oni koji su obavezni da to čine“
Nova pre 1 satjoš 15 povezanih

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 36 minutajoš 23 povezane