Povezane vesti

Ubio se Miljan Mrdaković, bivši reprezentativac i fudbaler Partizana

Ubio se Miljan Mrdaković, bivši reprezentativac i fudbaler Partizana

Telegraf 23.05.2020
Miljan Mrdaković ubio se u svom stanu, pucao u sebe iz pištolja. Bivši fudbaler Miljan Mrdaković (38) izvršio je samoubistvo sinoć na Zvezdari, saznaje "Telegraf". On se noćas upucao u Preševskoj ulici na Zvezdari, u svom stanu u kojem je živeo… »
Fudbaler pucao u sebe pred srpskom pevačicom: Bili su ludo zaljubljeni, Ivana je u šoku

Fudbaler pucao u sebe pred srpskom pevačicom: Bili su ludo zaljubljeni, Ivana je u šoku

Telegraf 23.05.2020
Ona je bila u stanu kad je bivši fudbaler izvršio samoubistvo. Srbiju je šokirala vest da je nekadašnji fudbalski reprezentativac Srbije i fudbaler Anderdlehta, Partizana, Vojvodine i mnogih drugih klubova Miljan Mrdaković izvršio samoubistvo. Kako… »
Ivana je predosećala nešto loše: Miljan je ceo dan bio loše raspoložen, uveče je sebi presudio

Ivana je predosećala nešto loše: Miljan je ceo dan bio loše raspoložen, uveče je sebi presudio

Telegraf 23.05.2020
Bivši fudbaler Miljan Mrdaković pucao je sebi u glavu u petak uveče u stanu na Zvezdari u kom se u tim trenucima nalazila i njegova devojka Ivana Stanić. Bivši reprezentativac Jugoslavije Miljan Mrdaković (38) izvšio je samoubistvo u stanu u… »
Miljanova devojka opisala šta se desilo pre samoubistva: "u kupatilu sam čula pucanj, zvala sam ga"

Miljanova devojka opisala šta se desilo pre samoubistva: "u kupatilu sam čula pucanj, zvala sam ga"

Telegraf 23.05.2020
Ivana tvrdi da je Miljan uvek bio pozitivan i nasmejan u javnosti, ali da je za njegove probleme malo ko znao jer je bio jedan od onih ljudi koji se teško otvaraju i pričaju o tome. Pevačica Ivana Stanić u ekskluzivnoj ispovesti za naš portal otkriva… »
Ubio se bivši reprezentativac i fudbaler Partizana

Ubio se bivši reprezentativac i fudbaler Partizana

Sputnik 23.05.2020
Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije i fudbaler Partizana Miljan Mrdaković je izvršio samoubistvo. On je u iznajmljenom stanu u centru Beogradu, gde je živeo sa devojkom, seo na krevet i uz reči “ne mogu više” uzeo pištolj i pucao sebi u… »
Mrdaković je sina voleo više od svega: Prate ga Zvezda i Partizan, sad je doživeo najveći udarac

Mrdaković je sina voleo više od svega: Prate ga Zvezda i Partizan, sad je doživeo najveći udarac

Telegraf 23.05.2020
Tužna sudbina Mrdakovića i sina Uroša, koji će sada morati bez tate da krene ka fudbalskim vrhovima. Tužna priča potresa srpski fudbal - samoubistvo je izvršio Miljan Mrdaković, nekadašnji golgeter OFK Beograda. Mrdaković je bio fudbalski… »
Ko je bio Miljan Mrdaković? Tumba ga je zvao u Kinu, Đukić ga vodio na OI, svađao se s Pižonom

Ko je bio Miljan Mrdaković? Tumba ga je zvao u Kinu, Đukić ga vodio na OI, svađao se s Pižonom

Telegraf 23.05.2020
Bio je pionir odlaska u inostranstvo još u mlađim kategorijama. Bivši fudbaler Partizana, OFK Beograda, Vojvodine, Rada i Vitorije Gimaraeš Miljan Mrdaković izvršio je samoubistvo u Preševskoj ulici u Beogradu u 38. godini. Momak koji je igrao na… »

Vesti dana »