Povezane vesti

"Dok su mi se borili za život, gledala sam u tebe": Za Goca Tržan je danas poseban dan, emotivnom porukom rasplakla mnoge

"Dok su mi se borili za život, gledala sam u tebe": Za Goca Tržan je danas poseban dan, emotivnom porukom rasplakla mnoge

Blic 23.05.2020
Ćerka Goce Tržan i Ivana Marinkovića danas je napunila 13 godina, te se tim povodom pevačica oglasila na društvene mreže i otkrila koliko joj znači. Goca je, naime, emotivnom porukom raznežila pratioce, u kojoj je opisala da joj je na porođaju… »
Goca posle 13 godina o porođaju: Lekari su mi spašavali život

Goca posle 13 godina o porođaju: Lekari su mi spašavali život

Nova 23.05.2020
Goca Tržan porodila se pre 13 godina i tada je dobila ćerku Lenu kojoj je danas rođendan, a pevačica se tim povodm oglasila na svom Instagramu. Ona je se prisetila porođaja, i istakla da su se lekari borili za njen život, ali njoj to ništa nije… »
Dok su mi lekari spasavali život, samo sam gledala u tebe: Goca Tržan emotivnom objavom rasplakala pratioce!

Dok su mi lekari spasavali život, samo sam gledala u tebe: Goca Tržan emotivnom objavom rasplakala pratioce!

Kurir 23.05.2020
Goca Tržan raznežila je svoje pratioce emotivnom porukom posvećenoj ćerki Leni, koja je danas napunila 13 godina. Pevačica je objavila zajedničke slike sa naslednicom i napisala šta joj sve želi. Goca je otkrila i da joj je nakon porođaja život… »

Vesti dana »