Povezane vesti
Vlada Kosova: Spremni smo na dijalog sa Srbijom
Nova 23.05.2020
Vlada Kosova pozdravila je danas zajedničko pismo ministara spoljnih poslova Nemačke i Francuske o obnavljanju dijaloga između Srbije i Kosova i istakla da je spremna da ga vodi, prenosi RTK. Portparol vlade Perparim Krieziju rekao je za Kosova pres da… »
Vlada u Prištini pozdravila poziv ministara za nastavak dijaloga
Blic 23.05.2020
Kosovska vlada pozdravila je danas zajedničko pismo ministara spoljnih poslova Nemačke i Francuske o ponovnom uspostavljanju dijaloga između Beograda i Prištine, prenosi RTK. Portparol vlade Perparim Krieziu rekao je za Kosova Pres da je odlazeći… »
Vesti dana »

FOTO, VIDEO: Ispred Skupštine Novog Sada kordon u punoj opremi za demonstracije, stiglo pojačanje
Radio 021 pre 1 satjoš 14 povezanih

BLISKOISTOČNI SUKOB: Broj poginulih u izraelskim napadima na Gazu porastao na 308; Liban i Sirija dogovorili prekid vatre
RTV pre 18 minutajoš 11 povezanih

Novosadski studenti blokirali Skupštinu grada, Žandarmerija razbila blokadu: Sednica zakazana za danas
Blic pre 6 minutajoš 6 povezanih

Nastavlja se sednica parlamenta, očekuje se konstatovanje ostavke premijera Vučevića
Beta pre 48 minutajoš 7 povezanih