Povezane vesti

Teniski spektakl u Beogradu: Đoković objavio imena tri svetske zvezde koje sigurno dolaze i najavio iznenađenja!

Teniski spektakl u Beogradu: Đoković objavio imena tri svetske zvezde koje sigurno dolaze i najavio iznenađenja!

Vesti online 25.05.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković trenutno je u Beogradu, a glavni cilj njegovog boravka u rodnom gradu jeste organizacija humanitarnog teniskog turnira „Adria Tour“, o kojem je govorio na konferenciji za novinare u Teniskom centru „Novak“… »
Nole otkrio tajnu, nije hteo da naljuti rivale, ali kako će sada oni reagovati?

Nole otkrio tajnu, nije hteo da naljuti rivale, ali kako će sada oni reagovati?

Sportske.net 25.05.2020
Tajna iz karantina. Novak Đoković se vratio u Beograd posle dvomesečnog boravka u Marbelji i uveliko se priprema za ''Adria Tour'' koji će organizovati u nekoliko gradova širom regiona. Danas se tim povodom obratio javnosti na konferenciji za medije… »
Đoković u Beogradu najavio spektakl: Dovodimo teniske zvezde, svi prihodi idu u humanitarne organizacije (foto)

Đoković u Beogradu najavio spektakl: Dovodimo teniske zvezde, svi prihodi idu u humanitarne organizacije (foto)

Večernje novosti 25.05.2020
Svi igrači koji dolaze imaće mogućnost da izaberu neke humanitarne organizacije - rekao je Novak. PORED Dominika Tima i Grigora Dimitrova, na Adrija tur stiže i nemački teniser Saša Zverev. To je danas saopštio Novak Đoković na konferenciji za… »
Novak Đoković: Nisam zvao Rodžera i Rafu

Novak Đoković: Nisam zvao Rodžera i Rafu

Nova 25.05.2020
Novak Đoković je rekao da pričao sa Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom više nego obično, ali da ih nije pozvao na "Adria Tour". Najbolji teniser sveta je potvrdio da će na regionalnom turniru igrati asovi kao što su Dominik Tim, Grigor… »
Federer i dalje povređen

Federer i dalje povređen

Mozzart sport 25.05.2020
Ovu vest je otkrio Novak Đoković u razgovoru sa medijima u Beogradu. Znamo koje će sve zvezde biti deo Adria Tura, da ćemo gledati Dominika Tima, Grigora Dimitrova i Aleksandra Zvereva, a očigledno neće biti Rodžera Federera i Rafaela Nadala. Novak… »
Đoković: Nadam se mečevima pred publikom, stiže i Zverev, nisam zvao Federera i Nadala

Đoković: Nadam se mečevima pred publikom, stiže i Zverev, nisam zvao Federera i Nadala

Sportski žurnal 25.05.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da je srećan što će imati priliku da igra pred domaćom publikom i da će sav prihod od regionalnog turnira "Adria Toura" ići u humanitarne svrhe. "Izuzetno sam srećan i uzbuđen što ću imati… »
Đoković: I Zverev mi je potvrdio da dolazi

Đoković: I Zverev mi je potvrdio da dolazi

Mozzart sport 25.05.2020
Ceo tur je humanitarnog karaktera, a ove najveće zvezde nam dolaze besplatno. Potvrdio mi je danas Aleksander Zverev da će doći u Beograd i Zadar, a u Beogradu će biti Dominik Tim sigurno, kao i Grigor Dimitrov koji možda odigra i u Crnoj Gori. Novak… »
Glavno pitanje za Novaka o predstojećem regionalnog turniru: Da li si zvao Rodžera i Rafu?

Glavno pitanje za Novaka o predstojećem regionalnog turniru: Da li si zvao Rodžera i Rafu?

Večernje novosti 25.05.2020
Bio sam u kontaktnu sa njima više nego što je uobičajeno... Federer i dalje ima problema sa kolenom, Nadal je tek počeo da igra - kaže Đoković. Organizuje Novak Đoković spektakl u regionu. Dovodi velike svetske zvezde tenisa poput Dominika Tima… »
Đoković: U Beograd dolazi i Zverev, nisam zvao Federera i Nadala

Đoković: U Beograd dolazi i Zverev, nisam zvao Federera i Nadala

Novi magazin 25.05.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković najavio je danas da će na turnir u Beogradu, u okviru "Adria Tura", učestvovati i nemački teniser Aleksander Zverev. "Srećan sam i veoma uzbuđen što ću imati priliku da igram pred domaćom publikom i što ću… »
Čuo sam se sa Federerom i Rafom: Novak otkrio detalje razgovora i hoće li Rodžer i Nadal doći u Beograd!

Čuo sam se sa Federerom i Rafom: Novak otkrio detalje razgovora i hoće li Rodžer i Nadal doći u Beograd!

Vesti online 25.05.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković trenutno je u Beogradu, a glavni cilj njegovog boravka u rodnom gradu jeste organizacija humanitarnog teniskog turnira „Adria Tour“, o kojem je govori na konferenciji za novinare u Teniskom centru „Novak“… »
Đoković: Nisam želeo ovo da objavljujem na društvenim mrežama da ne bih izazivao bes drugih tenisera!

Đoković: Nisam želeo ovo da objavljujem na društvenim mrežama da ne bih izazivao bes drugih tenisera!

Hot sport 25.05.2020
U organizaciji Teniskog saveza Srbije i najboljeg srpskog tenisera Novaka Đokovića biće organizovan ‘Adria Tour’ Najbolji teniser sveta okuplja od 13. juna do 5. jula vrhunske zvezde belog sporta na turniru “Adria Tour“, koji će početi u… »
Novak: Zverev u Beogradu, nisam zvao Rafu i Rodžera

Novak: Zverev u Beogradu, nisam zvao Rafu i Rodžera

N1 Info 25.05.2020
Novak Đoković najavio je da će pored Dominika Tima i Grigora Dimitrova na turniru "Adria Tour" učestvovati i Aleksandar Zverev, te da će priliku dobiti i mladi i lošije rangirani igrači iz regiona. Najbolji teniser sveta organizovaće humanitarni… »
Novak će zvati Nadala i Federera u Beograd! Đoković zna i odgovore koje će dobiti, a o tome sada priča svet!

Novak će zvati Nadala i Federera u Beograd! Đoković zna i odgovore koje će dobiti, a o tome sada priča svet!

Sportal blic 25.05.2020
Najbolji teniser sveta medijima je predstavio planove teniske turnreje, u čijoj organizaciji i sam učestvuje. je najavio da će na pet turnira "Adrija tura" učestovati sam teniski krem, među kojima Dominika Tim, Grigor Dimitrov, i "novi" član… »
„Krio sam da treniram, da ne bih izazvao bes drugih tenisera“

„Krio sam da treniram, da ne bih izazvao bes drugih tenisera“

Vesti online 25.05.2020
Najblji teniser sveta Novak Đoković je na konferenciji za medije u Teniskom centru „Novak“ najavio „Adria tour“ koji će organizovati i na kojem će učestvovati svetske zvezde. Srpski teniser istakao da još uvek nije konačna lista gradova… »
Đoković: Rodžer povređen, Nadala nisam pitao, ne bi ni došao

Đoković: Rodžer povređen, Nadala nisam pitao, ne bi ni došao

Nova 25.05.2020
Novak Đoković je rekao da pričao sa Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom više nego obično, ali da ih nije pozvao na "Adria Tour". Najbolji teniser sveta je potvrdio da će na regionalnom turniru igrati asovi kao što su Dominik Tim, Grigor… »

Vesti dana »