Povezane vesti

Do juče braća, a: Danas... Kako su posle odluke podgoričkih vlasti planuli komentari puni mržnje između bratskih naroda

Do juče braća, a: Danas... Kako su posle odluke podgoričkih vlasti planuli komentari puni mržnje između bratskih naroda

Blic 26.05.2020
Stotinama godina Crnogorci i Srbi delili su isti hleb, pevali uz iste gusle, krvarili u zajedničkim bitkama. Vekovima su se nazvali braćom, učili jedni od drugih u nauci, kulturi i sportu, gradili odnos koji im je na brojnim poljima donosio pobede. A… »
Analitičar: Situacija sa Srbijom i Crnom Gorom "mala svađa u porodici"

Analitičar: Situacija sa Srbijom i Crnom Gorom "mala svađa u porodici"

Glas Amerike 26.05.2020
Zvanični Beograd oštro je reagovao na odluku Crne Gore da ne uvrsti Srbiju u grupu zemalja za čije će građane otvoriti granice 1. juna. Iz Podgorice poručuju da je odluka doneta isključivo iz zdravstvenih razloga. Politički analitičar Cvijetin… »
Odrastao sam dolje, ali evo zašto neću više nikada ići na more u Crnu Goru

Odrastao sam dolje, ali evo zašto neću više nikada ići na more u Crnu Goru

Blic 26.05.2020
Prvi put sam stao u morsku vodu sa nepunih šest meseci. Ne sećam se, pričali su mi roditelji, ali dok su druga deca vrištala kad su roditelji pokušavali da ih okupaju, ja sam se drao kada bi me vadili iz vode. Zbog toga i činjenice da sam skoro pa… »
Režim je veća pošast od korone: Poslanik DF Strahinja Bulajić o potezima Podgorice

Režim je veća pošast od korone: Poslanik DF Strahinja Bulajić o potezima Podgorice

Večernje novosti 26.05.2020
Na sceni je crnogorski ideološki projekat i odluka Vlade je u sklopu toga. Ne možemo prenebeći činjencu da je Crna Gora članica Nato alijanse i da vlast verno služi njihovim i interesima CIA, kaže za „Novosti“ Bulajić. Odluka Vlade Crne Gore… »
Stefanović: Zašto zabrana ulaska u Srbiju za crnogorske kriminalce nije doneta ranije

Stefanović: Zašto zabrana ulaska u Srbiju za crnogorske kriminalce nije doneta ranije

Danas 26.05.2020
„Izjava Ane Brnabić da Srbija „neće zatvarati granice za crnogorske građane, kao što je to Podgorica uradila za građane Srbije, ali da će biti zatvorena za crnogorske mafijaše, i kriminalne klanove“ potvrđuje da su do sada kriminalci… »
"Ne treba građani Crne Gore da trpe zbog odluka svojih vlasti"

"Ne treba građani Crne Gore da trpe zbog odluka svojih vlasti"

RTS 26.05.2020
Slobodan Zečević iz Instituta za evropske studije rekao je za RTS da SAD pripremaju nekakav plan za Kosovo i pokušavaju da proguraju to pre izbora u SAD. Srbija mora da bude otvorena za sve građane Crne Gore, kaže Zečević. Crnogorski premijer… »
Da li je CG ovog leta osuđena na propast bez Srba? Koliko naših letuje tamo

Da li je CG ovog leta osuđena na propast bez Srba? Koliko naših letuje tamo

Mondo 26.05.2020
Građani Srbije drugi su najbrojniji turisti u susednoj Crnog Gori, a nakon jučerašnje odluke crnogorske Vlade da za naše građane granice ostanu zatvorene, postavlja se pitanje – da li će im se to obiti o glavu? Građani Srbije drugi su najbrojniji… »
Da li je Crna Gora bez Srba ovog leta osuđena na propast? Evo koliko tačno Srba letuje tamo i koliko troše

Da li je Crna Gora bez Srba ovog leta osuđena na propast? Evo koliko tačno Srba letuje tamo i koliko troše

Blic 26.05.2020
Vest koja je juče odjeknula kao bomba - da Crna Gora otvara granice od 1. juna za 9 zemalja, a među kojima nije Srbija, odluka je koja ovoj zemlji može da se obije o glavu s obzirom na da to su naši građani drugi najbrojniji turisti u ovoj zemlji… »
Brnabić: Nećemo recipročne mere, ali ni mafijaše iz Crne Gore

Brnabić: Nećemo recipročne mere, ali ni mafijaše iz Crne Gore

Vesti online 26.05.2020
„Srbija neće zatvarati granice za crnogorske građane, kao što je to uradila Podgorica za građane Srbije, ali će biti zatvorena za crnogorske mafijaše i kriminalne klanove“, poručila je premijerka Ana Brnabić, povodom odluke Crne Gore da za… »
"Ne idite tamo": Brnabić pozvala državljane Srbije da ne letuju u Crnoj Gori!

"Ne idite tamo": Brnabić pozvala državljane Srbije da ne letuju u Crnoj Gori!

Pravda 26.05.2020
Nakon što se Srbija nije našla na listi država s kojom će Crna Gora 1. juna otvoriti granicu, srpski mediji oštro su napali crnogorsku Vladu, a premijerka Ana Brnabić pozvala je stanovnike Srbije da ne letuju u Crnoj Gori. U ponedeljak je crnogorski… »
Brnabić: Srbija neće zatvarati granice za crnogorske građane

Brnabić: Srbija neće zatvarati granice za crnogorske građane

Glas Zapadne Srbije 26.05.2020
Srbija neće zatvarati granice za crnogorske građane, kao što je to uradila Podgorica za građane Srbije, ali će biti zatvorena za crnogorske mafijaše i kriminalne klanove, poručila je večeras prmijerka Ana Brnabić, povodom odluke Crne Gore da za… »
Crnogorski mediji: Beograd sprovodi medijsku hajku

Crnogorski mediji: Beograd sprovodi medijsku hajku

Nova 26.05.2020
Crnogorski mediji preneli su da je premijer Duško Marković najavom otvaranja granica sa nizom zemalja, iz čega je izuzeta Srbija, izazvao oštre reakcije zvaničnog Beograda, dok pojedini, uključujući javni servis Crne Gore, pišu da je zbog toga… »
"Ako nas nećete, mi ćemo do Hrvatske ili grčke": Posle odluke crnogorske vlade, tviter u Srbiji ključa

"Ako nas nećete, mi ćemo do Hrvatske ili grčke": Posle odluke crnogorske vlade, tviter u Srbiji ključa

Blic 25.05.2020
Crnogorski premijer Duško Marković izjavio je danas da Crna Gora od 1. juna otvara granice sa državama u kojima je najviše 25 obolelih na 100.000 stanovnika, odnosno sa Hrvatskom, Slovenijom, Austrijom, Nemačkom, Poljskom, Češkom, Mađarskom… »
Brnabić: Srbija neće zatvarati granice za crnogorske građane

Brnabić: Srbija neće zatvarati granice za crnogorske građane

Danas 25.05.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je večeras da Srbija neće zatvarati granice za crnogorske građane, kao što su to uradile vlasti u Podgorici za građane Srbije, ali je naglasila da će granica Srbije biti zatvorena za crnogorske mafijaše i… »
Ana Brnabić najavila kontramere posle sramne odluke Podgorice: "Srbi da ne idu tamo gde su nepoželjni, prema mafijašima…

Ana Brnabić najavila kontramere posle sramne odluke Podgorice: "Srbi da ne idu tamo gde su nepoželjni, prema mafijašima…

Večernje novosti 25.05.2020
Posle pisanja "Novosti" predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić oglasila se povodom sramne odluke crnogorskog režima da otvori granice za sve, osim za Srbe. Posle pisanja "Novosti" predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić oglasila se povodom sramne odluke… »
Crna Gora početkom juna otvara granice i dozvoljava javna okupljanja

Crna Gora početkom juna otvara granice i dozvoljava javna okupljanja

Danas 25.05.2020
Prvih dana juna Crna Gora će otvoriti granice za one zemlje koje budu ispunjavale epidemiološke kriterijume Instituta za javno zdravlje, najavio je danas premijer Duško Marković. On je konferenciju za novinare počeo skidanjem maske, nakon što je… »

Vesti dana »