Povezane vesti

Tragedija u Rusiji: Srušio se helikopter, nema preživelih

Tragedija u Rusiji: Srušio se helikopter, nema preživelih

Nova 26.05.2020
Četvoro vojnika poginulo je u nesreći helikoptera Mi-8 na aerodromu u Ugolnjiji Kopi u Čukotki, u Rusiji. Prema prvim podacima do nesreće je došlo zbog tehničkih problema, saopštile su vlasti regije Čukotke, prenosi Tass. Izvor blizak Ministarstvu… »
Tragedija u Rusiji: U padu helikoptera poginule najmanje četiri osobe

Tragedija u Rusiji: U padu helikoptera poginule najmanje četiri osobe

Blic 26.05.2020
Najmanje četvoro ljudi poginulo je u padu helikoptera "Mi-8" na Aerodromu Anadir u ruskom Čukotskom autonomnom okrugu, saopštio je neimenovani izvor iz lokalne vlade. Izvor za TAŠ navodi da je, prema preliminarnim informacijama, do pada došlo usled… »
Drama u Rusiji! Još jedan Mi-8 se srušio: Stradala cela posada (video)

Drama u Rusiji! Još jedan Mi-8 se srušio: Stradala cela posada (video)

Pravda 26.05.2020
Četvoro vojnika poginulo je u nesreći helikoptera Mi-8 na aerodromu u Ugolnjiji Kopi u Čukotki, u Rusiji. Prema prvim podacima, do nesreće je došlo zbog tehničkih problema. Izvor blizak Ministarstvu odbrane takođe je potvrdio da je tehnička… »
Četvoro poginulo u helikopterskoj nesreći u Rusiji

Četvoro poginulo u helikopterskoj nesreći u Rusiji

Dnevnik 26.05.2020
MOSKVA: Četvoro vojnika poginulo je u nesreći helikoptera Mi-8 na aerodromu u Ugolnjiji Kopi u Čukotki, u Rusiji. Prema prvim podacima do nesreće je došlo zbog tehničkih problema, saopštile su vlasti regije Čukotke, prenosi TASS.Izvor blizak… »
Žrtve u helikopterskoj nesreći u Rusiji

Žrtve u helikopterskoj nesreći u Rusiji

Al Jazeera 26.05.2020
Prema prvim podacima, do nesreće na ruskom dalekom istoku je došlo zbog tehničkih problema. Četiri vojnika su poginula u nesreći helikoptera Mi-8 na aerodromu u Ugolnjiji Kopi u Čukotki, na dalekom istoku Rusije. Prema prvim podacima, do nesreće je… »
Četvorica vojnika poginula u padu helikoptera u Rusiji

Četvorica vojnika poginula u padu helikoptera u Rusiji

N1 Info 26.05.2020
Četvoro ljudi je poginulo u padu helikoptera "Mi-8" na Aerodromu Anadir u ruskom Čukotskom autonomnom okrugu, saopštio je neimenovani izvor iz lokalne vlade. Izvor za TASS navodi da je, prema preliminarnim informacijama, do pada došlo usled tehničkog… »
Četvoro poginulo u helikopterskoj nesreći u Rusiji

Četvoro poginulo u helikopterskoj nesreći u Rusiji

Nova 26.05.2020
Četvoro vojnika poginulo je u nesreći helikoptera Mi-8 na aerodromu u Ugolnjiji Kopi u Čukotki, u Rusiji. Prema prvim podacima do nesreće je došlo zbog tehničkih problema, saopštile su vlasti regije Čukotke, prenosi TASS. Izvor blizak Ministarstvu… »
Srušio se Mi-8 u Rusiji, cela posada poginula

Srušio se Mi-8 u Rusiji, cela posada poginula

RTS 26.05.2020
Najmanje četvoro ljudi je poginulo pošto se, drugi put za sedam dana, ruski vojni helikopter Mi-8 srušio i zapalio tokom trenažnog leta u ruskom regionu Čukotki. Cela posada stradala je u padu helikoptera tokom trenažnog leta u blizini grada… »
Helikopterska nesreća u Rusiji: Poginula cela posada

Helikopterska nesreća u Rusiji: Poginula cela posada

Telegraf 26.05.2020
Komisija za komandu ruskih vazduhoplovnih snaga istražuje mesto nesreće. Četvorica vojnika poginulo je u nesreći helikoptera Mi-8 na aerodromu u Ugolnjiji Kopi u Čukotki, u Rusiji. Prema prvim podacima do nesreće je došlo zbog tehničkih problema… »

Vesti dana »