Povezane vesti

Radi kao PR u Direktoratu za radijacionu i nuklearnu bezbednost: Snežana Dakić objasnila kakve veze ona ima sa nuklearnom…

Radi kao PR u Direktoratu za radijacionu i nuklearnu bezbednost: Snežana Dakić objasnila kakve veze ona ima sa nuklearnom…

Večernje novosti 26.05.2020
Dakićeva ističe kako je zanimljivo raditi s obrazovanim ljudima. Voditeljka Snežana Dakić objasnila je šta sve radi kao PR u Direktoratu za radijacionu i nuklearnu bezbednost, što joj je novi posao. „ U Direktoratu ‘Srbatom’ sam zadužena za… »
Ja Nisam savetnica, naročito ne za nuklearnu tehnologiju! Snežana Dakić nakon šok navoda otkrila pravu istinu!

Ja Nisam savetnica, naročito ne za nuklearnu tehnologiju! Snežana Dakić nakon šok navoda otkrila pravu istinu!

Kurir 26.05.2020
Vest da je Snežana Dakić postala savetnica u Direktoratu za radijacionu i nuklearnu sigurnost i nju je iznenadila, toliko da je morala da se oglasi, te pojasni sve za jedne domaće medije. Ona je zatim otkrila i o kakvom je zapravo angažmanu reč, ali… »
"Plate su po propisima,: Ali..." Snežana Dakić ima novi državni posao i njeno iskreno priznanje o novcu nikoga ne ostavlja…

"Plate su po propisima,: Ali..." Snežana Dakić ima novi državni posao i njeno iskreno priznanje o novcu nikoga ne ostavlja…

Blic 25.05.2020
Novinarka i voditeljka Snežana Dakić zaposlena je u Direktoratu za radijacionu i nuklearnu sigurnost i bezbednost Srbije, a njeno zaduženje, o kojem se mnogo priča, jeste odnos sa medijima, pisanje saopštenja i rad na portalu. - Nisam nikakva… »

Vesti dana »