Povezane vesti

"Usred noći me je probudio tup udarac": Komšije šokirane stravičnim samoubistvom mladića koji je vezao kanap oko vrata i…

"Usred noći me je probudio tup udarac": Komšije šokirane stravičnim samoubistvom mladića koji je vezao kanap oko vrata i…

Blic 26.05.2020
Oko pola tri noćas me je probudio zvuk nekog tupog udarca, kao da je nešto udarilo u ogradu nečije terase, kaže jedna od stanarki zgrade na Rosuljama u Užicu u kojoj je jutros pronađeno telo devetnaestogodišnjeg mladića koji se obesio sa spoljne… »
Detalji samoubistva: Telo visilo sa sprata, čuo se udarac

Detalji samoubistva: Telo visilo sa sprata, čuo se udarac

Nova 26.05.2020
Mladić (19) iz Užica počinio je samoubistvo vešanjem, a vatrogasci jutros su za zidova jedne od četiri zgrade u užičkom naselju Rosulje skinuli njegovo telo. “Oko pola tri noćas me je probudio zvuk nekog tupog udarca, kao da je nešto udarilo u… »
Mladić izvršio samoubistvo, telo visilo sa šestog sprata

Mladić izvršio samoubistvo, telo visilo sa šestog sprata

Nova 26.05.2020
Vatrogasci iz Užica jutros su za zidova jedne od četiri zgrade u užičkom naselju Rosulje skinuli telo mladića (19) koji je izvršio samoubistvo vešanjem. Razlozi tragedije koja je potresla ovaj deo Užica za sada nisu poznati, ali utvrđeno je da je… »
Užas u Užicu: Mladić stavio omču pa skočio sa 6. sprata, majka telo našla tek sutradan

Užas u Užicu: Mladić stavio omču pa skočio sa 6. sprata, majka telo našla tek sutradan

Kurir 26.05.2020
Vatrogasci iz Užica jutros su za zidova jedne od četiri zgrade u užičkom naselju Rosulje skinuli telo devetnaestogodišnjeg mladića koji je izvršio samoubistvo vešanjem. Razlozi tragedije koja je potresla ovaj deo Užica za sada nisu poznati, ali… »

Vesti dana »