Povezane vesti
Evropski liberali zabrinuti da će izbori u Srbiji biti 'daleko od fer i demokratskih'
Slobodna Evropa 27.05.2020
Grupa zastupnika iz Evropskog parlamenta (EP) je izrazila "duboku zabrinutost" zbog, kako se kaže, ozbiljnog zaostajanja u pogledu posvećenosti osnovnim evropskim vrednostima vlade i političkog rukovodstva Srbije. Oni podvlače da postoji sve veći… »
Evropski liberali ne vjeruju u fer izbore u Srbiji
Al Jazeera 27.05.2020
Zastupnici u Evropskom parlamentu pisali su evropskom komesaru za proširenje Oliveru Varheliyu o tome kako vide stanje u Srbiji. Duboku zabrinutost stanjem demokratije u Srbiji i uslovima u kojima će biti održani predstojeći izbori 11 zastupnika u… »
Evropski liberali pisali Varhejiju: Ne verujemo da će izbori u Srbiji biti fer i demokratski
Danas 26.05.2020
Duboku zabrinutost stanjem demokratije u Srbiji i uslovima u kojima se održavaju predstojeći izbori, jedanaest poslanika u Evropskom parlamentu, iz liberalne grupe „Obnovimo Evropu“ je izrazilo u pismu evropskom komesaru za susedstvo i proširenje… »
Vesti dana »

Novinarima pušteni snimci iz LRAD uređaja: Kako zvuče glasovna upozorenja policije? (VIDEO)
Euronews pre 1 satjoš 32 povezane

Prosvetari, studenti i deo radnika RTS-a protestovali ispred zgrade Javnog servisa, širom Srbije tišina i odavanje pošte za stradale u padu nadstrešnice
RTS pre 20 minutajoš 22 povezane

Žandarm tvrdi za Danas: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno u subotu na protestu
Jug press pre 4 satijoš 12 povezanih

Selektor Srbije utučen posle velike pobede: “Kad sam čuo da je moj saigrač Andrija Delibašić preminuo…”
Telegraf pre 25 minutajoš 42 povezane