Povezane vesti
CINS: Srpski funkcioneri na Kosovu ne prijavljuju imovinu po srpskom zakonu
Radio 021 27.05.2020
Funkcioneri koji rukovode srpskim javnim institucijama na Kosovu uglavnom ne prijavljuju svoju imovinu Agenciji za borbu protiv korupcije iako ih zakon na to obavezuje, piše danas Centar za istraživačko novinarstvo Srbije (CINS). Kako navodi CINS, oni ne… »
CINS: Srpski funkcioneri na Kosovu ne prijavljuju imovinu po srpskom zakonu
N1 Info 27.05.2020
Stanove, imanja, automobile, kao i zarade koje im se isplaćuju parama građana Srbije, funkcioneri koji rukovode srpskim javnim institucijama na Kosovu uglavnom ne prijavljuju Agenciji za borbu protiv korupcije, iako ih zakon obavezuje, objavio je Centar… »
CINS: Funkcioneri u srpskim institucijama na Kosovu ne prijavljuju imovinu
Danas 27.05.2020
Funkcioneri koji rukovode srpskim javnim institucijama na Kosovu uglavnom ne prijavljuju imovinu Agenciji za borbu protiv korupcije, iako ih zakon obavezuje, objavio je danas Centar za istraživačko novinarstvo Srbije (CINS). Na Kosovu postoji više od 100… »
CINS: Srpski funkcioneri na Kosovu ne prijavljuju imovinu
Nova 27.05.2020
Stanove, imanja, automobile, kao i zarade koje im se isplaćuju parama građana Srbije, funkcioneri koji rukovode srpskim javnim institucijama na Kosovu uglavnom ne prijavljuju Agenciji za borbu protiv korupcije, iako ih zakon obavezuje. Na pozive iz… »
Vesti dana »
Ruska PVO oborila gotovo 300 dronova tokom noći; GS UN usvojila ukrajinsku rezoluciju o Černobilju
RTS pre 1 satjoš 24 povezane
Novi detalji nesreće u Slavonskom Brodu: Jedan migrant poginuo u prevrtanju čamca na Savi, 13 osoba spašeno
Nova pre 44 minutajoš 20 povezanih







