Povezane vesti
Nastavnica u CG posle otkaza – podigla tužbu
Nova 27.05.2020
Profesorka Ivana Bulatović, koja je dobila otkaz jer je navodno na času fizičkog vaspitanja učila decu da ne postoji crnogorska nacija podnela je tužbu. Kako je objavljeno ranije, ona je otkaz dobila i zbog objašnjavanja učenicima zašto treba da idu na… »
Profesorka koja je otpuštena zbog navodne tvrdnje da crnogorska nacija ne postoji: Snimak montiran
Radio 021 27.05.2020
Profesorka Ivana Bulatović, koja je dobila otkaz jer je navodno na času fizičkog vaspitanja učila decu da ne postoji crnogorska nacija i objašnjavala im zašto treba da idu na litije koje organizuje Srpska pravoslavna crkva, izjavila je da je već podnela… »
Otpuštena profesorka iz Crne Gore: Snimak montiran, deca zloupotrebljena
N1 Info 27.05.2020
Profesorka Ivana Bulatović, koja je dobila otkaz jer je navodno na času fizičkog vaspitanja učila decu da ne postoji crnogorska nacija i objašnjavala im zašto treba da idu na litije koje organizuje Srpska pravoslavna crkva (SPC), izjavila je da je već… »
Profesorka koja je dobila otkaz: Nisam učila decu da Crnogorci ne postoje
Mondo 27.05.2020
Profesorka Ivana Bulatović, koja je dobila otkaz jer je navodno na času fizičkog vaspitanja učila decu da ne postoji crnogorska nacija i objašnjavala im zašto treba da idu na litije koje organizuje SPC, podnela je tužbu i tvrdi da su joj izvukli reči iz… »
Vesti dana »
Tuga i tišina ispred bolnice u Čačku zbog smrti devojčice nakon operacije: Porodica i građani traže odgovore (foto)
Mondo pre 17 minutajoš 33 povezane
Tužioci: Dokazali smo da su Tači i saoptuženi imali i sproveli zločinačku nameru
Beta pre 2 satajoš 44 povezane
Bokić: Priča da je policija dva i po meseca tragala za napadačem na ekipu N1 je smešna
Cenzolovka pre 5 satijoš 9 povezanih
Vučić: Prva rešenja za „Svoj na svome“ krajem februara ili početkom marta
Nedeljnik pre 6 satijoš 82 povezane





