Povezane vesti
Zbog gubitka posla, svaki peti Hrvat ne može da podmiri troškove za hranu i komunalije
Telegraf 27.05.2020
Da nije bilo državne pomoći, situacija bi bila neuporedivo teža. Pogođeno je barem 18 odsto stanovništva Hrvatske, ili više od 720 hiljada ljudi koji već u prva dva meseca privrednog zastoja, ne mogu da podmire osnovne životne potrebe. To je rezultat… »
Svaki peti hrvat ugrožen: Ne mogu da plate račune jer su izgubili posao zbog korone
Kurir 27.05.2020
Gotovo svaki peti građanin Hrvatske trenutno nema dovoljno novca za podmirenje troškova za prehranu i režije zbog gubitka posla ili zbog prepolovljenih plata, pokazuje istraživanje evropskog instituta Brugel iz Brisela. Kako se ističe, pogođeno je bar 18… »
Vesti dana »
Mali: „Srbija dobila samo pohvale od rejting agencija za odgovor na energetsku krizu“
Serbian News Media pre 3 satajoš 37 povezanih
"Iran je pristao skoro na sve"! Tramp: Mogao bih da otputujem u Pakistan ako bude potpisan sporazum sa Teheranom! Bes u Izraelu zbog sporazuma sa Libanom!
Kurir pre 13 minutajoš 51 povezana
Oglasio se trener Baskonije: Kratko obraćanje i mala neprijatna scena na konferenciji!
Hot sport pre 13 minutajoš 103 povezane
Zbog Beogradskog maratona menjaju se čak 104 linije javnog prevoza u Beogradu: Ovo su sve izmene u saobraćaju, a stupaju na snagu već sutra
Nova pre 5 satijoš 27 povezanih
„Žreb nam nije bio naklonjen“, selektorka Sandra Kolaković realna, Jovana Skrobić bez uvijanja: "Čeka nas paklen put"
Dnevnik pre 2 satajoš 43 povezane


