Povezane vesti

Nestorović o izjavi koja je podigla prašinu: Pogrešno sam shvaćen!

Nestorović o izjavi koja je podigla prašinu: Pogrešno sam shvaćen!

Mondo 27.05.2020
Izjava pulmologa dr Branimira Nestorovića da je imao korona virus podigla je veliku prašinu, a doktor kaže da je pogrešno shvaćen... Izjava pulmologa dr Branimira Nestorovića da je imao korona virus podigla je veliku prašinu, a doktor kaže da je… »
"Pogrešno sam shvaćen": Nestorović: Nisam imao koronu, imao sam simptome, temperaturu i proliv....

"Pogrešno sam shvaćen": Nestorović: Nisam imao koronu, imao sam simptome, temperaturu i proliv....

Blic 27.05.2020
Izjava plumologa Branimira Nestorovića koju su juče preneli brojni mediji, a u kojoj tvrdi da je imao korona virus, izazvala je mnogo bure u domaćoj javnosti. Dan kasnije, doktor koji je bio na meti brojnih kontroverzi, kaže da izjava nije verno… »
Dr Branimir Nestorović za kurir: Koronavirus nisam imao! Lekar sam, ne bih ugrozio sebe ni druge!

Dr Branimir Nestorović za kurir: Koronavirus nisam imao! Lekar sam, ne bih ugrozio sebe ni druge!

Kurir 27.05.2020
Član kriznog štaba ponovo podigao prašinu u javnosti tvrdnjom da je pretpostavljao da je preležao kovid na nogama. Prof. dr Branimir Nestorović, član kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa i načelnik Odeljenja pulmologije i alergologije u… »

Vesti dana »