Povezane vesti

Marković: Odluka o otvaranju granica donesena u skladu sa smjernicama EK

Marković: Odluka o otvaranju granica donesena u skladu sa smjernicama EK

Glas Amerike 27.05.2020
PODGORICA — Premijer Crne Gore Duško Marković saopštio je da je odluku o otvaranju granica Crna Gora donijela uvažavajući smjernice i postulate iznete u ključnim aktima Evropske komisije, a ne "na osnovu galame i manipulacija". ''Crna Gora je… »
Marković: Telefoni rade - srpske vlasti su mogle da pozovu mene ili Đukanovića, ne polažemo račune nikome

Marković: Telefoni rade - srpske vlasti su mogle da pozovu mene ili Đukanovića, ne polažemo račune nikome

RTV 27.05.2020
PODGORICA - Premijer Crne Gore Duško Marković rekao je da telefoni rade i vlasti iz Srbije su mogle da nazovu i pitaju ako ih zanimaju odluke Vlade Crne Gore da zasad neće otvoriti granicu prema Srbiji. "Brnabić je mogla da pozove mene, Vučić… »
Marković: Nema ljutnje kad je u pitanju nacionalno zdravlje

Marković: Nema ljutnje kad je u pitanju nacionalno zdravlje

RTS 27.05.2020
Komentarišući odluku Srbije da zabrani sletanje aviona "Montenegro erlajnsa" na aerodrom "Nikola Tesla", premijer Duško Marković saopštio je da je to odluka Srbije koju će Crna Gora poštovati. Rekao je i da prate situaciju u Srbiji i da će srpski… »
Marković:Odluka o otvaranju granica nije politička, već u skladu sa epidemiološkim standardima

Marković:Odluka o otvaranju granica nije politička, već u skladu sa epidemiološkim standardima

Novi magazin 27.05.2020
Crnogorski premijer Duško Marković izjavio je danas da je odluka vlade o otvaranju granica, koja za sada izuzima Srbiju i nekoliko država regiona, doneta u skladu sa "epidemiološkim standardima" i odbacio tvrdnje da je politički motivisana. "Nema… »
"Premijerka Srbije ima moj broj telefona, što me nije zvala?" (video)

"Premijerka Srbije ima moj broj telefona, što me nije zvala?" (video)

Mondo 27.05.2020
Predsednik Vlade Crne Gore Duško Marković kaže da nije doneta odluka o otvaranju granica, već da određene zemlje ispunjavaju uslove. "U stavu Srbije ima politike, a ne u našem", kaže on i poručuje: "Radujemo se dolasku Srba na naše plaže… »
"Radujemo se dolasku srpskih građana u Crnu Goru. Vlasti iz Srbije mogle da nazovu i da nas pitaju"

"Radujemo se dolasku srpskih građana u Crnu Goru. Vlasti iz Srbije mogle da nazovu i da nas pitaju"

Telegraf 27.05.2020
Premijer Crne Gore rekao da odluka Podgorice o granicama nije politička, već da se temelji na epidemiološkim standardima. Odluka Crne Gore o planiranom otvaranju granicama sa nekim državama, među kojima nije Srbija, izazvala je žestoke reakcije u… »
Premijer Crne Gore: Nema ljutnje kad se štiti zdravlje; Srbi, dobro došli!

Premijer Crne Gore: Nema ljutnje kad se štiti zdravlje; Srbi, dobro došli!

Mondo 27.05.2020
Ovako je predsednik Vlade Crne Gore Duško Marković prokomentarisao odluku o otvaranju granica za pojedine zemlje, ne i za Srbiju. "Mi se nismo ljutili kada je Srbija prva zatvorila granicu prema nama", kaže on. Opozicija: "Mogla je i Srbija da se ljuti… »
Seničić o zatvaranju granica: "Nedolazak srpskih turista će najviše osetiti Budvanska rivijera"

Seničić o zatvaranju granica: "Nedolazak srpskih turista će najviše osetiti Budvanska rivijera"

Telegraf 27.05.2020
Mnogi Srbi su planirali da letnje dane provedu u Crnoj Gori, a onda odjednom - tajac. Odluka Crne Gore da ne otvori granicu sa Srbijom izazvala je poprilično burne reakcije javnosti, a svakako je ova vest najviše zabrinula turiste koji su maštali da… »
Crnogorci šalju moćne poruke Srbima nakon zabrane ulaska u Crnu Goru i sletanja aviona u Beograd

Crnogorci šalju moćne poruke Srbima nakon zabrane ulaska u Crnu Goru i sletanja aviona u Beograd

Telegraf 27.05.2020
Jedno je poruka vlasti, a drugo je poruka naroda. Vest da građani Srbije neće moći da uđu u Crnu Goru odjeknula je regionom. Nakon što su vlasti u Podgorici saopštile da je Crna Gora odlučila da ne otvori granicu prema našoj zemlji 1. juna, mnogi… »

Vesti dana »