Povezane vesti

Prijavili ste se za 100 evra, a onda dobili čudnu poruku! Evo šta treba da uradite ako vam je prijava odbijena!

Prijavili ste se za 100 evra, a onda dobili čudnu poruku! Evo šta treba da uradite ako vam je prijava odbijena!

Kurir 28.05.2020
Iako je prijava za jednokratnu pomoć od 100 evra prošla gotovo besprekorno i većina građana je uspešno dobila novac od države, mali broj ljudi je imao probleme sa prijavom. Medijima su se javljali čitaoci kojima je je prijava odbijena, iako su im i… »
Do kada morate da podignete 100 evra sa računa?

Do kada morate da podignete 100 evra sa računa?

RTV 28.05.2020
BEOGRAD - Oko pola miliona građana dnevno dobije 100 evra finansijske pomoći od države. Pitanje koje ovih dana muči mnoge je šta će se desiti sa novcem ako su odlučili da im bude isplaćen na namenski račun. Iz Ministarstva finansija su rekli da… »
Kako je neko dobio 100€, a ja nisam, a pre sam se prijavio? Evo odgovora!

Kako je neko dobio 100€, a ja nisam, a pre sam se prijavio? Evo odgovora!

Mondo 28.05.2020
Ne brinite, u Ministarstvu finansija tvrde da će svi koji su se ispravno prijavili dobiti svojih 100 evra. Do 7. juna treba da bude isplaćeno svima. Ne brinite, u Ministarstvu finansija tvrde da će svi koji su se ispravno prijavili dobiti svojih 100… »
Sto evra do sada dobilo 1,5 miliona građana

Sto evra do sada dobilo 1,5 miliona građana

Radio 021 28.05.2020
Za prijavu za jednokratnu pomoć od 100 evra ostalo je još deset dana, dok će svima novac biti isplaćen u roku od najviše 11 dana. Do jutros u 8 časova za novčanu pomoć se prijavilo 4.149.500 građana, potvrdili su za "Blic" u Ministarstvu… »
10 minuta: Građanima u Kragujevcu počela isplata 100 evra

10 minuta: Građanima u Kragujevcu počela isplata 100 evra

RTK 28.05.2020
Posle penzionera i korisnika socijalne novčane pomoći, počela je isplata građanima koji su se prijavili za pomoć od 100 evra. U kragujevačkim bankama danas su novac podizali građani koji su se prijavili za pomoć prvih dana telefonom ili… »

Vesti dana »