Povezane vesti

"Mi smo bratski narod": Milošević tvrdi da Srbi neće imati problema da dođu u Crnu Goru

"Mi smo bratski narod": Milošević tvrdi da Srbi neće imati problema da dođu u Crnu Goru

Telegraf 28.05.2020
Milošević je dodao da su sve vreme vanrednog stanja državljani Crne Gore u Srbiji imali odličan tretman. Ambasador Crne Gore u Srbiji Tarzan Milošević izjavio je danas da spisak zemalja sa kojima će Crna Gora otvoriti granice nije konačan i… »
Tarzan Milošević pričao o Novakovom ulasku u Crnu Goru, pa potvrdio da se prebrojavaju krvna zrnca

Tarzan Milošević pričao o Novakovom ulasku u Crnu Goru, pa potvrdio da se prebrojavaju krvna zrnca

Telegraf 28.05.2020
Hoće li najbolji reket sveta, na kraju, organizovati turnir u Crnoj Gori? Ambasador Crne Gore u Srbiji, Tarzan Milošević, izjavio je da nema informacije da je Novaku Đokoviću zabranjen ulazak u tu zemlju! Milošević je u razgovoru za "TV Prva"… »
Ambasador: Nemam informaciju da se Đokoviću neće dozvoliti da uđe u Crnu Goru

Ambasador: Nemam informaciju da se Đokoviću neće dozvoliti da uđe u Crnu Goru

N1 Info 28.05.2020
Ambasador Crne Gore u Srbiji Tarzan Milošević rekao je da nema nijednu informaciju da se Novaku Đokoviću neće dozvoliti dolazak u Crnu Goru na veliki svetski teniski turnir Adrija tur. "Takođe sam čuo od gospodina Dimitrija Rašovića, predsednika… »
Ambasador Crne Gore o otvaranju granice: Sve će biti rešeno za 10 dana

Ambasador Crne Gore o otvaranju granice: Sve će biti rešeno za 10 dana

Sputnik 28.05.2020
Ambasador Crne Gore u Srbiji Tarzan Milošević kaže da je u interesu građana te zemlje da granice sa Srbijom budu otvorene i da očekuje da će se u narednih 10 dana sve rešiti. „Mi smo bratski narod, niko neće imati problem da dođe“, kazao je… »

Vesti dana »