Povezane vesti
Evropa: Drugi dan zaredom samo jedan smrtni slučaj u Italiji, novih 377 preminulih u Britaniji, u Francuskoj veći broj…
RTV 28.05.2020
BERLIN - U Nemačkoj je registrovano 353 novih slučajeva korona virusa čime je ukupan broj porastao na 179.717, saopštio je danas Institut Robert Koh. Prema najnovijim podacima u poslednja 24 sata preminule su 62 osobe, prenosi Rojters. Ukupan broj… »
U Nemačkoj registrovano novih 353 slučajeva
Vesti online 28.05.2020
U Nemačkoj je registrovano 353 novih slučajeva koronavirusa čime je ukupan broj porastao na 179.717, saopštio je danas Institut Robert Koh. Prema najnovijim podacima u poslednja 24 sata preminule su 62 osobe, prenosi Rojters. Ukupan broj preminulih u… »
Vesti dana »

Studentski protesti u 32 grada: Danas blokada Brankovog mosta i Gazele u Beogradu
NIN pre 1 satjoš 28 povezanih

Dudić ostaje na klupi Radničkog: "Ispunio sam želju navijača, sada ja želim pun stadion 'Čika Dača' na svakom meču"
iKragujevac pre 7 minutajoš 14 povezanih

Šta će biti sa železničkom stanicom u Novom Sadu: Ministarka Sofronijević otkrila koja se rešenja razmatraju
Kurir pre 12 minutajoš 19 povezanih

Najmanje 26 mrtvih u izraleskom napadu blizu centra za pomoć u Gazi: spasioci
BBC News pre 27 minutajoš 18 povezanih

Haos u Parizu tokom proslave titule - dva navijača poginula u neredima, jedan policajac u komi, uhapšeno više od 550 ljudi
RTS pre 7 minutajoš 17 povezanih