Povezane vesti

Deo niških demokrata izlazi na lokalne izbore

Deo niških demokrata izlazi na lokalne izbore

Danas 28.05.2020
Doskorašnji predsednik Gradskog odbora Demokratske stranke Miodrag Stanković i deo niških demokrata učestvovaće na predstojećim lokalnim izborima u Nišu na nivou grada i pet gradskih opština, potvrđeno je juče za naš list u toj stranci. U… »
Predsednik niškog odbora DS podneo ostavku i izlazi na lokalne izbore

Predsednik niškog odbora DS podneo ostavku i izlazi na lokalne izbore

Večernje novosti 28.05.2020
Predsednik Gradskog odbora Demokratske stranke u Nišu Miodrag Stanković podneo je ostavku na mesto predsednika niškog odbora i najavio izlazak na izbore. Predsednik Gradskog odbora Demokratske stranke u Nišu Miodrag Stanković podneo je ostavku na… »
Otkazao poslušnost: Šef niških podneo ostavku, izlazi na izbore iako ih DS bojkotuje

Otkazao poslušnost: Šef niških podneo ostavku, izlazi na izbore iako ih DS bojkotuje

Blic 28.05.2020
Predsednik Gradskog odbora Demokratske stranke u Nišu Miodrag Stanković, podneo je ostavku na ovu stranačku funkciju, kako bi izašao na lokalne izbore. Međutim, on to neće učiniti na listi DS, već u okviru Grupe građana "Niš, moj grad", prenosi… »
Prvi čovek DS u Nišu podneo ostavku, na lokalnim izborima u koaliciji “Niš, moj grad”

Prvi čovek DS u Nišu podneo ostavku, na lokalnim izborima u koaliciji “Niš, moj grad”

Jugmedia 28.05.2020
Predsednik Gradskog odbora Demokratske stranke u Nišu Miodrag Stanković saopštio je danas da je podneo ostavku na mesto predsednika Gradskog odbora te stranke i dodao da će na predstojećim izborima učestvovati u koaliciji “Niš, moj grad”. “I… »
Stanković izlazi na izbore sa koalicijom „Niš, moj grad“

Stanković izlazi na izbore sa koalicijom „Niš, moj grad“

Niške vesti 28.05.2020
“I pored više pokušaja da promenimo odluku rukovodstva Demokratske stranke o bojkotu lokalnih izbora, to nisam uspeo. Nisam želeo ranije da o tome govorim u javnosti, poštovao sam odluku moje stranke, ali se moj stav znao od početka: republičke… »
Predsednik niških demokrata podeno ostavku, izlazi na izbore

Predsednik niških demokrata podeno ostavku, izlazi na izbore

Nova 28.05.2020
Predsednik Gradskog odbora Demokratske stranke u Nišu Miodrag Stanković podneo je ostavku i izlazi na lokalne izbore u okviru grupe građana "Niš, moj grad". Stanković se u internoj poruci obratio članovima i naveo da je za vršioca dužnosti… »
Predsednik go DS Niš podneo ostavku: Idem na lokalne izbore

Predsednik go DS Niš podneo ostavku: Idem na lokalne izbore

Srbija danas 28.05.2020
Predsednik gradskog odbora Demokratske stranke u Nišu Miodrag Stanković podneo ostavku na tu funkciju i izaći će na predstojeće lokalne izbore u tom gradu u okviru grupe građana "Niš moj grad". Kako je naveo razlog za ostavku je to, što i pored… »
Predsednik go DS Niš podneo ostavku, izlazi na lokalne izbore

Predsednik go DS Niš podneo ostavku, izlazi na lokalne izbore

Telegraf 28.05.2020
Nisam želeo ranije da o tome govorim u javnosti, poštovao sam odluku moje stranke, ali moj stav se znao od početka - rekao je Miodrag Stanković. Predsednik gradskog odbora Demokratske stranke u Nišu Miodrag Stanković podneo ostavku na tu funkciju i… »
Stanković nije više predsednik niškog DS-a, izlazi na izbore sa koalicijom “Niš, moj grad”

Stanković nije više predsednik niškog DS-a, izlazi na izbore sa koalicijom “Niš, moj grad”

Južne vesti 28.05.2020
Posle puno previranja, raspuštanja, spekulacija da šuruje sa SNS i da se i pored odluke Demokratske stranke da bojkotuje, predsednik odbora u Nišu Miodrag Stanković sprema da izađe na izbore, on je podneo ostavku na stranačku funkciju. Saopštio je… »

Vesti dana »