Povezane vesti

Partizan reagovao posle vesti da su Grobari tukli Savu Miloševića

Partizan reagovao posle vesti da su Grobari tukli Savu Miloševića

Vesti online 28.05.2020
Srpsku sportsku javnost uzdrmale su vesti o navodnom incidentu i fizičkom obračunu, trenera Partizana Sava Miloševića i jednog od navijača crno-belih. Međutim, iz Humske poručuju da ništa od informacija koju su preneli mediji u Srbiji nije tačno… »
Savo Milošević: Budalaštine i izmišljotine o sukobu sa navijačima

Savo Milošević: Budalaštine i izmišljotine o sukobu sa navijačima

Dnevnik 28.05.2020
BEOGRAD: Trener fudbalera Partizana Savo Milošević demantovao je pisanje beogradskih medija o fizičkom sukobu sa navijačima crno-belih. Milošević je istakao da ta priča traje već mesec i po dana i da se trudio da izbegne da govori o budalaštinama… »
Milošević smiren posle pisanja o njemu: Jasno je da su priče o meni izmišljene i ja u naručiocima vidim strah (video)

Milošević smiren posle pisanja o njemu: Jasno je da su priče o meni izmišljene i ja u naručiocima vidim strah (video)

Večernje novosti 28.05.2020
To je običan ljudski šljam koji je, zarad ličnih interesa, u stanju da gazi po ljudima, rekao je mirno trener Partizana. NEPOSREDNO pred nastavak Superlige Srbije i do kraja nedefinisane odluke zašto je nekome stalo da se odigraju samo još četiri… »
Svako će da žanje šta je sejao – Milošević: To nisu novinari, to je šljam koji gazi po ljudima

Svako će da žanje šta je sejao – Milošević: To nisu novinari, to je šljam koji gazi po ljudima

Hot sport 28.05.2020
Na pres konferenciji pred utakmicu Partizana i Mladosti u okviru 27. kola Superlige Srbije javnosti se obratio trener crno-belih Savo Milošević obratio se novinarima. Deo konferencije Milošević je iskoristio da demantuje natpise u pojedinim srpskim… »
Savo Milošević o sukobu sa navijačima: Budalaštine i izmišljotine /video/

Savo Milošević o sukobu sa navijačima: Budalaštine i izmišljotine /video/

Sputnik 28.05.2020
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević demantovao je pisanje beogradskih medija o fizičkom sukobu sa navijačima crno-belih. Milošević je istakao da ta priča traje već mesec i po dana i da se trudio da izbegne da govori o budalaštinama i… »
Milošević o sukobu sa navijačima: Budalaštine i izmišljotine

Milošević o sukobu sa navijačima: Budalaštine i izmišljotine

Nova 28.05.2020
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević demantovao je pisanje beogradskih medija o fizičkom sukobu sa navijačima crno-belih.… »
Milošević: To nisu novinari, to je ljudski šljam

Milošević: To nisu novinari, to je ljudski šljam

N1 Info 28.05.2020
Mesec i po dana priča se priča kako su „navijači maltretirali trenera Partizana Savu Miloševića u zatvorenom restoranu na stadionu u Humskoj 1. Strateg crno-belih je o tome progovorio tek danas, jer su mediji otišli korak dalje u slobodnim… »
Savo prekinuo ćutanje: "Neće me poremetiti običan ljudski šljam!"

Savo prekinuo ćutanje: "Neće me poremetiti običan ljudski šljam!"

Sportske.net 28.05.2020
Milošević bio veoma jasan pred meč sa Mladosti u Humskoj. Trener Partizana Savo Milošević se na današnjoj konferenciji za medije osvrnuo na spekulacije o fizičkom sukobu sa navijačima Partizana pre mesec dana. Incident se navodno dogodio u… »
Milošević: Šljam me gazi, morao sam da objašnjavam deci

Milošević: Šljam me gazi, morao sam da objašnjavam deci

Nova 28.05.2020
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da nema strah posle medijskih navoda o navodnom njegovom sukobu sa navijačima beogradskog kluba. On je na konferenciji za medije održanoj uoči utakmice sa Mladosti iz Lučana, na pitanje novinara… »
Savo o "slučaju šamari": "Doveden sam da nemam nazad! Nisam hteo da odgovaram na to, ja nemam strah ni od koga!"

Savo o "slučaju šamari": "Doveden sam da nemam nazad! Nisam hteo da odgovaram na to, ja nemam strah ni od koga!"

Sportal blic 28.05.2020
Ovo je čitava Srbija čekala da čuje. Trener održao je pres konferenciju pred meč sa Mladosti iz Lučana (subota, 17.30) na kome je bilo reči o mnogim temama. - Priča traje mesec i po dana, ja sam izbegavao da pričam o izmišljotinama i lažima, da… »
Savo Milošević: Šljam plasira laži, njih je strah od Partizana! (video)

Savo Milošević: Šljam plasira laži, njih je strah od Partizana! (video)

Mondo 28.05.2020
Ovako je trener crno-belih odgovorio na natpise o navodnom napadu huligana na njega tokom vanrednog stanja, a što su pojedini mediji objavili juče. "Ne mislim da smo uskraćeni da se borimo za titulu, Zvezda je mnogo pobegla". Ovako je trener crno-belih… »
Oglasio se FK Partizan: Crno-beli otkrili istinu o navodnom ‘maltretiranju’ i odlasku Save Miloševića

Oglasio se FK Partizan: Crno-beli otkrili istinu o navodnom ‘maltretiranju’ i odlasku Save Miloševića

Hot sport 28.05.2020
Pravu pometnju izazvala je informacija koja se pojavila u sredu uveče o navodnom maltretiranju trenera Partizana Save Miloševića od strane navijača tog kluba pre mesec dana. Povodom toga su se oglasili čelnici crno-belih koji su negirali da se… »
Prva reakcija iz partizana: Evo šta su crno-beli poručili nakon vesti da su navijači šamarali Savu Miloševića!

Prva reakcija iz partizana: Evo šta su crno-beli poručili nakon vesti da su navijači šamarali Savu Miloševića!

Sportal blic 28.05.2020
Čitavim Balkanom se pronela vest da je trener Parnog valjka bio žrtva fizičkog napada od strane navijača. je na stadionu od navijača, ali uprava crno-belih odlučno negira ovakve tvrdnje. Kao što je to obično slučaj, među prvima se oglasio… »
Skandal na stadionu JNA! Navijači Partizana šamarali Savu Miloševića u punom restoranu!

Skandal na stadionu JNA! Navijači Partizana šamarali Savu Miloševića u punom restoranu!

Sportal blic 27.05.2020
Savo Milošević je blizu odlaska iz Humske, a razlog nije jedino sportski, već i sukob koji je trener imao sa navijačima crno-belih. Sve se odigralo u restoranu na stadionu u Humskoj, kada je čak dobio i nekoliko udaraca od viđenijih pristalica… »

Vesti dana »