Povezane vesti

Od 1. juna dozvoljene đačke ekskurzije, maturske večeri od sredine juna

Od 1. juna dozvoljene đačke ekskurzije, maturske večeri od sredine juna

Niške vesti 28.05.2020
Maturanti će, ukoliko su imali predviđena putovanja u inostranstvo, morati da ih zamene nekom destinacijom u Srbiji. “Ja sam jutros prosledio dopise školama i oni sada imaju opciju da završe dogovorena putovanja. Cilj je da oni koji žele da… »
ŠARČEVIĆ: Đačke ekskurzije dozvoljene od ponedeljka, maturske večeri u drugoj polovini juna

ŠARČEVIĆ: Đačke ekskurzije dozvoljene od ponedeljka, maturske večeri u drugoj polovini juna

Moj Novi Sad 28.05.2020
Ministar prosvete Mladen Šarčević rekao je da od prvog juna mogu da se organizuju đačka putovanja. Ipak, maturanti će, ukoliko su imali predviđena putovanja u inostranstvo, morati da ih zamene nekom destinacijom u Srbiji. – Ja sam jutros… »
Šarčević: Đačke ekskurzije od 1. juna, mogu da počnu i pripreme za proslavu maturskih večeri

Šarčević: Đačke ekskurzije od 1. juna, mogu da počnu i pripreme za proslavu maturskih večeri

Telegraf 28.05.2020
Maturanti će, pak, ukoliko su imali predviđena putovanja u inostranstvo, morati da ih zamene nekom destinacijom u Srbiji. Ministar prosvete Mladen Šarčević rekao je da od 1. juna mogu da se organizuju đačka putovanja. Ipak, maturanti će, ukoliko… »

Vesti dana »