Povezane vesti

“Zvezda bi svakako uzela titulu, Partizan nije uskraćen”

“Zvezda bi svakako uzela titulu, Partizan nije uskraćen”

Nova 28.05.2020
Savo Milošević, trener fudbalera Partizana, rekao je da skraćivanjem sezone njegov tim nije uskraćen za borbu za titulu, da bi Crvena zvezda svakako bila šampion, kao i da je najlogičnije bilo da se igra samo Kup Srbije. “Moje mišljenje je da je… »
"Ne znam otkud ta ideja o Superligi sa 20 klubova, kvalitet imamo za najviše 12!" Milošević otkrio prvo pojačanje Partizana…

"Ne znam otkud ta ideja o Superligi sa 20 klubova, kvalitet imamo za najviše 12!" Milošević otkrio prvo pojačanje Partizana…

Sportal blic 28.05.2020
Više od dva meseca lopta je mirovala i fudbala nije bilo kako u svetu tako i u Srbiji. Razlog već dobro poznat - pandemija virusa korona. Ali u petak 29. maja najvažnija sporedna stvar na svetu se vraća u živote ljudi u Srbiji. Partizan koji je u… »
Milošević: Zvezda bi svakako bila prva, logično je bilo da se igra samo Kup

Milošević: Zvezda bi svakako bila prva, logično je bilo da se igra samo Kup

Večernje novosti 28.05.2020
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je danas da skraćivanjem sezone njegov tim nije uskraćen za borbu za titulu, da bi Crvena zvezda svakako bila šampion. Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je danas da skraćivanjem sezone… »
Savo Milošević: Zvezda prva i sa plej-ofom, logično je bilo da se igra samo Kup

Savo Milošević: Zvezda prva i sa plej-ofom, logično je bilo da se igra samo Kup

Mozzart sport 28.05.2020
“Nemamo kvalitet za više od 12 klubova“, dodaje Partizanov šef struke. Posle više od dva i po meseca Savo Milošević na konferenciji za novinare. Samo bez novinara. Zbog preventivnih mera u vreme virusa kovid-19 pitanja su slata mejlom. Međutim… »

Vesti dana »