Povezane vesti

Brnabić: Poruka Podgorice sasvim jasna, hrvatska odluka samo za članice EU

Brnabić: Poruka Podgorice sasvim jasna, hrvatska odluka samo za članice EU

N1 Info 28.05.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da joj je "savršeno jasna" poruka Podgorice da su građani Srbije nepoželjni u Crnoj Gori. Ona je za B92 ocenila da je odluka Crne Gore o otvaranju granica te zemlje za građane više zemalja, ali ne i… »
Brnabić otkrila i da li će građani imati osiguranje kad odu u inostranstvo: "Sasvim mi je jasno da su građani Srbije…

Brnabić otkrila i da li će građani imati osiguranje kad odu u inostranstvo: "Sasvim mi je jasno da su građani Srbije…

Večernje novosti 28.05.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je da se ne obazire previše na razloge zbog kojih nije otvorena granica CG i Hrvatske za Srbiju. Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je da se ne obazire previše na razloge zbog kojih nije otvorena granica CG i… »
Brnabić: Situacija s koronom se smiruje, nadam se da ćemo uskoro proglasiti pobedu

Brnabić: Situacija s koronom se smiruje, nadam se da ćemo uskoro proglasiti pobedu

Blic 28.05.2020
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da se situacija sa virusom korona smiruje i da je pod kontrolom, te da se nada da ćemo uskoro moći da proglasimo pobedu. “- U ovom trenutku ne možemo da proglasimo pobedu nad virusom korona, ali se situacija… »
Brnabić o potezu Podgorice: Poruka da su Srbi u Crnoj Gori nepoželjni je jasna, ali pogrešna

Brnabić o potezu Podgorice: Poruka da su Srbi u Crnoj Gori nepoželjni je jasna, ali pogrešna

Blic 28.05.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić istakla je danas da je njoj potpuno jasna poruka Podgorice, a to je da su u Crnoj Gori nepoželjni građani Srbije, a što se Hrvatske tiče kaže da joj je ta odluka jasnija jer očigledno ne računaju preterano na… »
Brnabić: Volela bih često da EU glasnije i jasnije reaguje

Brnabić: Volela bih često da EU glasnije i jasnije reaguje

Dnevnik 28.05.2020
BEOGRAD: Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić istakla je danas da bi često volela da EU glasnije, efikasnije i jasnije reaguje, ali da je Unija takva kakva jeste, a što se Crne Gore tiče kaže da je odsustvo reakcije na tamošnja dešavanja isto… »
Ana Brnabić tvrdi: Savršeno mi je jasna poruka Podgorice da su Srbi nepoželjni u Crnoj Gori, ali će Milo biti nateran da…

Ana Brnabić tvrdi: Savršeno mi je jasna poruka Podgorice da su Srbi nepoželjni u Crnoj Gori, ali će Milo biti nateran da…

Pravda 28.05.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić istakla je da je njoj potpuno jasna poruka Podgorice, a to je da su u Crnoj Gori nepoželjni građani Srbije, a što se Hrvatske tiče kaže da joj je ta odluka jasnija jer očigledno ne računaju preterano na turiste… »
Brnabić: Jasna poruka Podgorice da su građani Srbije nepoželjni u Crnoj Gori

Brnabić: Jasna poruka Podgorice da su građani Srbije nepoželjni u Crnoj Gori

Slobodna Evropa 28.05.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da joj je "savršeno jasna" poruka Podgorice da su građani Srbije nepoželjni u Crnoj Gori. Brnabić je za televiziju B92 rekla da je odluka Crne Gore o otvaranju granica te zemlje za građane više… »
Brnabić: Savršeno mi je jasna poruka Podgorice da su građani Srbije nepoželjni u Crnoj Gori

Brnabić: Savršeno mi je jasna poruka Podgorice da su građani Srbije nepoželjni u Crnoj Gori

Novi magazin 28.05.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da joj je "savršeno jasna" poruka Podgorice da su građani Srbije nepoželjni u Crnoj Gori. Ona je za televiziju B92 ocenila da je odluka Crne Gore o otvaranju granica te zemlje za građane više… »
Brnabić: Nadam se skoroj pobedi nad koronom

Brnabić: Nadam se skoroj pobedi nad koronom

Nova 28.05.2020
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da se situacija sa virusom korona smiruje i da je pod kontrolom, te da se nada da ćemo uskoro moći da proglasimo pobedu. “U ovom trenutku ne možemo da proglasimo pobedu nad virusom korona, ali se situacija… »
"Građani Srbije su nepoželjni u Crnoj Gori": Brnabić o potezu Podgorice

"Građani Srbije su nepoželjni u Crnoj Gori": Brnabić o potezu Podgorice

Telegraf 28.05.2020
- Njihova odluka je bazirana na potpuno političkim motivima - rekla je Brnabić. Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić istakla je danas da je njoj potpuno jasna poruka Podgorice, a to je da su u Crnoj Gori nepoželjni građani Srbije, a što se Hrvatske… »
Brnabić: Elektronski upis prvaka znak da brinemo o građanima

Brnabić: Elektronski upis prvaka znak da brinemo o građanima

Nova 28.05.2020
Elektronski upis prvaka u osnovne škole počeo je danas, a premijerka Ana Brnabić istakla je da je to važna stvar kojom država pokazuje brigu prema građanima, pre svega prema roditeljima. “Za mene je velika vest da je krenuo elektronski upis prvaka… »
Počeo elektronski upis prvaka Brnabić: Nije potreban ni izvod, ni lekarsko uverenje, ništa

Počeo elektronski upis prvaka Brnabić: Nije potreban ni izvod, ni lekarsko uverenje, ništa

Kurir 28.05.2020
Elektronski upis prvaka u osnovne škole počeo je danas, a premijerka Ana Brnabić istakla je da je to važna stvar kojom država pokazuje brigu prema građanima, pre svega prema roditeljima. "Za mene je velika vest da je krenuo elektronski upis prvaka u… »
Brnabić: Poruka Podgorice je da su građani Srbije nepoželjni

Brnabić: Poruka Podgorice je da su građani Srbije nepoželjni

Nova 28.05.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da joj je "savršeno jasna" poruka Podgorice da su građani Srbije nepoželjni u Crnoj Gori. Ona je za televiziju B92 ocenila da je odluka Crne Gore o otvaranju granica te zemlje za građane više… »
Premijerka nema dilemu: Sasvim mi je jasno da su građani Srbije nepoželjni u Crnoj Gori

Premijerka nema dilemu: Sasvim mi je jasno da su građani Srbije nepoželjni u Crnoj Gori

Srbija danas 28.05.2020
Rekla je da se ne obazire preterano na to ko u ovom trenutku ne dozvoljava građanima Srbije da uđe u ovu zemlju, ne bih komentarisala razloge Hrvatske i Crne Gore. Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je da se ne obazire previše na razloge zbog kojih… »

Vesti dana »