Povezane vesti

Drašković: Plaši me proročanstvo kralja Aleksandra iz 1921.

Drašković: Plaši me proročanstvo kralja Aleksandra iz 1921.

Nova 28.05.2020
Na Belom dvoru danas je pala prva klapa serije "Kralj", od koje će nastati i film, u režiji i po scenariju Zdravka Šotre. Prvog dana snimanja ekipu je posetio i Vuk Drašković, čiji je roman "Aleksandar od Jugoslavije" književni predložak za… »
Glumca Strugara gledaćemo u ulozi novinara

Glumca Strugara gledaćemo u ulozi novinara

Nova 28.05.2020
Ekipa portala Nova.rs bila je na prvom danu snimanja serije "Kralj", koja predstavlja adaptaciju romana "Aleksandar od Jugoslavije" Vuka Draškovića, po scenariju i režiji Zdravka Šotre. Glumac Petar Strugar, koji u seriji tumači lik novinara Luke… »
Počelo snimanje "Kralja"

Počelo snimanje "Kralja"

Dnevnik 28.05.2020
BEOGRAD: Junajted grupa (UG) saopštila je da je danas u Belom dvoru počelo snimanje serije i filma "Kralj" u režiji Zdravka Šotre, a po romanu Vuka Draškovića o kralju Aleksandru I Karađorđeviću. Serija od 15 epizoda, prema kojoj će nastati i… »
Prva klapa “Kralja”: Strugar hoće da ga obučimo za novinara

Prva klapa “Kralja”: Strugar hoće da ga obučimo za novinara

Nova 28.05.2020
"Moj lik je Luka Mesečina. Ja ću biti kraljev novinar. Eto, možemo malo sa se družimo i da učim od vas. On u celoj priči dođe kao neki narator, tako da je moj zadatak da opišem situaciju koja se dešava", otkrio je Petar Strugar za Nova.rs koji… »
Počelo snimanje “Kralja”, Nikola Kojo igra Meštrovića (FOTO)

Počelo snimanje “Kralja”, Nikola Kojo igra Meštrovića (FOTO)

Nova 28.05.2020
Prva klapa serije "Kralj" pala je danas na Belom dvoru u Beogradu. U zamračenoj atmosferi, pod svetlošću sveća, reditelj i scenarista Zdravko Šotra pomno prati kralja Aleksandra Karađorđevića i njegovog ađutanta u tumačenju Ljubomira Bulajića i… »

Vesti dana »