Povezane vesti
Pupovac otkrio: Plenković nije bio sklon da zabrani "za dom spremni"
Pravda 28.05.2020
Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS) Milorad Pupovac izjavio je da je sa odlazećim premijerom razgovarao o mogućnosti da ustaški pozdrav za dom spremni bude zakonom zabranjen u Hrvatskoj, ali da Andrej Plenković, kako kaže, nije bio… »
Pupovac: Plenković nije bio sklon da zabrani za dom spremni
Dnevnik 28.05.2020
ZAGREB Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDS S) Milorad Pupovac izjavio je da je sa odlazećim premijerom razgovarao o mogućnosti da ustaški pozdrav “za dom spremni” bude zakonom zabranjen u Hrvatskoj, ali da Andrej Plenković, kako kaže… »
Vesti dana »
Istekao rok za prijavu nelegalnih objekata, mogućnost da prijave nekretninu i dalje imaju građani sa opravdanim razlozima
Naissus info pre 50 minutajoš 38 povezanih
Stanje na putevima: Sneg stiže u Timočku i Negotinsku Krajinu, vozačima se savetuje oprez
Glas Zaječara pre 1 satjoš 34 povezane
Počela velika AKCIJA POJAČANE KONTROLE SAOBRAĆAJA: Gledaće se sve, vozači teretnjaka i autobusa pod lupom, nadzor i nad putničkim vozilima
InfoKG pre 1 satjoš 25 povezanih
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1
Beta pre 25 minutajoš 3 povezane



