Povezane vesti

Obeležen Dan srpske diplomatije, Dačić ugostio Đokovića, ambasadora Todorovića, Slavicu Burmazović

Obeležen Dan srpske diplomatije, Dačić ugostio Đokovića, ambasadora Todorovića, Slavicu Burmazović

Telegraf 29.05.2020
Dan diplomatije ustanovljen je odlukom Vlade iz 2015. godine, a 29. maj određen je za datum obeležavanja u spomen na osnivanje Knjaževske kancelarije inostranih dela 1839. godine. Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić danas je, povodom Dana srpske… »
Dačić se poklonio Novaku, ugostio najvećeg asa i uručio mu nagradu koju dobijaju samo odabrani

Dačić se poklonio Novaku, ugostio najvećeg asa i uručio mu nagradu koju dobijaju samo odabrani

Telegraf 29.05.2020
Velike stvari radi Nole za Srbiju, otud i ovo priznanje. Najbolji srpski tensier Novak Đoković bio je centralna ličnost prijema u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije povodom "Dana srpske diplomatije". Noleta je ugostio Ministar Ivica Dačić koji je… »
Ambasador Amerike oduševljen đokovićem, ali nije: Jedini... Novaku stigao poziv: „Imamo teren, reket i teniske loptice…

Ambasador Amerike oduševljen đokovićem, ali nije: Jedini... Novaku stigao poziv: „Imamo teren, reket i teniske loptice…

Sportal blic 29.05.2020
Novak Đoković je danas bio centralna ličnost prijema u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije povodom Dana srpske diplomatije. Najbolji teniser sveta je bio . I odlično se snašao u toj ulozi. Niko nije ni sumnjao u to. Po završetku skupa, ambasador… »
"Svestan sam prepreka koje imam jer volim svoju zemlju"

"Svestan sam prepreka koje imam jer volim svoju zemlju"

N1 Info 29.05.2020
Prvi teniser sveta Novak Đoković dobio je povelju za promovisanje Srbije i srpskog naroda u svetu, koju mu je povodom Dana diplomatije uručio ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. - Kao što svi vi volite svim srcem vašu zemlju i trudite se da u… »
Đoković: Svestan sam prepreka koje imam jer volim Srbiju

Đoković: Svestan sam prepreka koje imam jer volim Srbiju

Nova 29.05.2020
Proslavljenom srpskom teniseru Novaku Ðokoviću dodeljena je povelja za promovisanje Srbije i srpskog naroda u svetu, koju mu je povodom Dana diplomatije uručio ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Ðoković je rekao da se svakog dana trudi da… »
Dani diplomatije: Ivica Dačić uručio priznanje Đokoviću – Novak je probudio uspavani duh

Dani diplomatije: Ivica Dačić uručio priznanje Đokoviću – Novak je probudio uspavani duh

Hot sport 29.05.2020
Dan diplomatije Republike Srbije pokrenut je 2015. godine, a ove godine jedan od onih kojima je odato priznanje jeste i srpski teniser Novak Đoković. Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Republike Srbije Ivica Dačić odao je priznanje… »
Đoković: Nastaviću da volim Srbiju iako nekad imam prepreka zbog toga

Đoković: Nastaviću da volim Srbiju iako nekad imam prepreka zbog toga

Vesti online 29.05.2020
Proslavljenom srpskom teniseru Novaku Ðokoviću dodeljena je danas povelja za promovisanje Srbije i srpskog naroda u svetu, koju mu je povodom Dana diplomatije uručio ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Ðoković je rekao da se svakog dana trudi da… »
"Imam prepreke jer volim svoju zemlju": Đoković se obratio Srbiji: Nastaviću da poštujem svoj narod!

"Imam prepreke jer volim svoju zemlju": Đoković se obratio Srbiji: Nastaviću da poštujem svoj narod!

Sportal blic 29.05.2020
Najveći ambasador Srbije u proteklim godinama je makar što se sporta tiče Novak Đoković, najbolji svetski teniser. Upravo je bio centralna ličnost prijema u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije povodom "Dana srpske diplimatije". Tenisera je ugostio… »
Đokoviću povelja za promociju interesa Srbije u svetu

Đokoviću povelja za promociju interesa Srbije u svetu

RTV 29.05.2020
BEOGRAD - Povodom obeležavanja Dana srpske diplomatije, ministar spoljnih poslova Ivica Dačić organizovao je danas prijem na kojem je dodelio povelje za izvanredan lični angažman i doprinos u promociji interesa Srbije i njenih građana u svetu… »
Novak Đoković - srpski diplomata br. 1

Novak Đoković - srpski diplomata br. 1

Mozzart sport 29.05.2020
Ministar Dačić uručio najboljem teniseru sveta agradu za izuzetan lični angažman i doprinos u promociji interesa Republike Srbije i njenog naroda u svetu. Ono što svi u našoj zemlji dobro već deceniju i po znaju, da je Novak Đoković naš… »
Za doprinos u promociji Srbije: Dačić uručio nagradu Đokoviću

Za doprinos u promociji Srbije: Dačić uručio nagradu Đokoviću

Večernje novosti 29.05.2020
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić uručio je nagradu Novaku Đokoviću za izuzetan lični angažman i doprinos u promociji interesa Republike Srbije i njenog naroda u svetu. Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić uručio je nagradu… »
Dačić uručio Đokoviću i Todoroviću povelje za promociju Srbije u svetu

Dačić uručio Đokoviću i Todoroviću povelje za promociju Srbije u svetu

Danas 29.05.2020
Dan srpske diplomatije Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić danas je, povodom Dana srpske diplomatije, teniseru Novaku Đokoviću i ambasadoru u Iranu Draganu Todoroviću uručio povelje za angažman na promociji Srbije u svetu. Zahvaljujući se na… »
Dačić uručio povelju Đokoviću za doprinos promociji Srbije

Dačić uručio povelju Đokoviću za doprinos promociji Srbije

N1 Info 29.05.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić, na Dan diplomatije, uručio je teniseru Novaku Đokoviću, kako je saopšteno, nagradu za izuzetan lični angažman i doprinos u promociji interesa Srbije i njenog naroda u svetu. Dan diplomatije ustanovljen je… »
Đoković dobio povelju za doprinos promociji Srbije

Đoković dobio povelju za doprinos promociji Srbije

Nova 29.05.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković dobio je nagradu za izuzetan lični angažman i doprinos u promociji interesa Srbije i njenog naroda u svetu. Đoković je dobio povelju povodom Dana diplomatije, koju mu je uručio ministar spoljnih poslova Ivica… »

Vesti dana »