Povezane vesti

Dačić uručio povelju Novaku Đokoviću

Dačić uručio povelju Novaku Đokoviću

Slobodna Evropa 29.05.2020
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić uručio je teniseru Novaku Đokoviću nagradu za izuzetan lični angažman i doprinos u promociji interesa Srbije i njenog naroda u svetu, saopštilo je ministarstvo. "Ove godine, imam veliku čast da povelju… »
Milošević: Očekivao sam da Hrvatska otvori granicu prema Crnoj Gori

Milošević: Očekivao sam da Hrvatska otvori granicu prema Crnoj Gori

RTV 29.05.2020
BEOGRAD, PODGORICA - Ambasador Crne Gore u Srbiji Tarzan Milošević kaže da je lično očekivao da će se Crna Gora naći na listi zemalja prema kojima je Hrvatska otvorila svoje granice, ali da ne želi da komentariše odluku Vlade Hrvatske. "Oni… »
Novakov govor o Srbiji koji vas neće ostaviti ravnodušnim! (video)

Novakov govor o Srbiji koji vas neće ostaviti ravnodušnim! (video)

Mondo 29.05.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas je u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije dobio Povelju za doprinos promociji Srbije u svetu. "Volim i poštujem svoju zemlju, iako zbog toga ponekad imam prepreka", kaže on. I ambasador Crne Gore Tarzan… »
Dačić uručio povelju Novaku Đokoviću povodom Dana diplomatije

Dačić uručio povelju Novaku Đokoviću povodom Dana diplomatije

Novi magazin 29.05.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić uručio je danas nagradu teniseru Novaku Đokoviću za izuzetan lični angažman i doprinos u promociji interesa Srbije i njenog naroda u svetu, saopštilo je ministarstvo. "Ove godine, imam veliku čast da povelju… »
Dan srpske doplomatije: Povelja Novaku za doprinos u promociji Srbije

Dan srpske doplomatije: Povelja Novaku za doprinos u promociji Srbije

Dnevnik 29.05.2020
BEOGRAD: Povodom obeležavanja Dana srpske diplomatije, ministar spoljnih poslova Ivica Dačić organizovao je danas prijem na kojem je dodelio povelje za izvanredan lični angažman i doprinos u promociji interesa Srbije i njenih građana u svetu… »
Dačić: Od početka pandemije evakuisano oko 19.000 građana Srbije

Dačić: Od početka pandemije evakuisano oko 19.000 građana Srbije

Danas 29.05.2020
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je ministarstvo na čijem je čelu od početka izbijanja pandemije virusa korona učestvovalo u evakuaciji oko 19.000 državljana Srbije koji su iz inostranstva želeli da se vrate u… »

Vesti dana »